MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
120
SHISEIDO

MEN REVITALIZING SKINCARE SET

Yenileyici ve Canlandırıcı Erkek Bakım Seti

359 MT Puan İcon

359,00 TL


479,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Yenileyici ve Canlandırıcı Bakım Seti, erkeklerin cildine özel olarak tasarlanmış Shiseido Men serisindeki özel ürünlerden oluşuyor. Sette: Cleansing Foam 125ML (temizleyici köpük), Total Revitalizer Eye Cream 5ML (deneme boy-çok fonksiyonlu göz çevresi kremi), Deep Cleansing Scrub 50ML (deneme boy-arındırıcı peeling), Total Revitalizer Cream 50ML (çok fonksiyonlu cildi canlandırıcı krem) ve Shiseido’nun erkeklere özel tasarım çantasından oluşuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 479TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Shiseido Men Yenileyici ve Canlandırıcı Erkek Bakım Setindeki Ürünler:

Shiseido Men Cleansing Foam 125ML (temizleyici köpük): Çok etkili yüz temizleyicisidir. Su ile temas ettiğinde köpürür. Cildin doğal nem dengesini bozmadan ciltteki tüm kiri alır. Cildi kurutmadan ve germeden taptaze bir his verir. Siyah nokta oluşumuna yol açmaz. En hassas ciltler bile kullanabilir. Alerji riskini en aza indiren harika bir formüle sahiptir.

Shiseido Men Deep Cleansing Scrub 50ML (deneme boy-arındırıcı peeling): Siyah noktaları ve ölü hücreleri temizleyen, cildi canlandırıcı peeling’tir. Matlaşmış ve yorgun görünen cilde enerji dolu parlaklık verir. İri taneli bitkisel ovalayıcı tanecikler, mikro tanecikler ve pürüzsüzleştirici granüller sayesinde üç farklı yöntemle cildi arındırır. Cildi kurutmadan, gerginlik hissi yaratmadan temizler.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream 5ML (deneme boy-çok fonksiyonlu göz çevresi kremi): Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Eye Bio-Complex HA içerir. Bu içerik hem hiyalüronik asidin doğal üretimini yeniden canlandırır, hem de bu doğal içeriğin cildin en alt tabakalarında bile parçalanmasını önler.

Shiseido Men Total Revitalizer Cream 50ML (çok fonksiyonlu cildi canlandırıcı krem): Cildin doğal gücünü en yüksek seviyeye çıkarır, yorgun bir cilde yeniden hayat verir. Bu cilt canlandırıcı krem, 24 saat boyunca nemi ciltte tutarken kuruluk, donukluk, ince çizgiler ve diğer yaşlılık belirtilerine karşı savunma gücünü artıran ve enerji veren yüksek performanslı kremdir. Esneklik ve sıkılık vererek cilde genç bir görünüm kazandırır. Düzenli kullanım ince çizgilere daha yararlı olurken ciltteki parlaklığı arttırır. Çevresel stres ve kuruluğa karşı korur. Kremi uyguladığınız yüzeyde anında muhteşem bir ton ve nem ortaya çıkar.

Shiseido’nun erkeklere özel tasarım çantası:
Bu çantanın ölçüleri 12x23 cm’tir. Seyahatlerde veya evde bakım ürünlerinizin bir arada ve derli toplu görünmesini sağlar. Çok şıktır.
1) Shiseido Men Cleansing Foam’ı elde su ile köpürtüp kullanabilirsiniz ya da nemli cildin üzerinde ovuşturarak kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanılabilir.

2) Shiseido Men Deep Cleansing Scrub Peeling ürünü cilt hafif nemliyken yüzde nazikçe ovuşturarak kullanın. Sonra ılık suyla durulayın. Üründen en yüksek verimi alabilmek ve ciltte sürekliliği olan etkileri hissedebilmek için haftada 2 kez kullanım idealdir. Temizleyiciden sonra kullanılmalıdır.

3) Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream’i göz altı ve göz üstü bölgelerine hafif parmak darbeleriyle her sabah ve akşam uygulayın. En iyi etki için göz çevresi kremi düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.

4) Shiseido Men Total Revitalizer, temizleme veya traş sonrası tüm yüze sürülür. Yukarı doğru, lifting hareketleri ile yüze uygulamak yararını arttırır. Sabah ve akşam düzenli kullanmak daha etkili sonuç verir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç