MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


641
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

MEN SKIN EMPOWERING SET

Yaşlanma&Yorgunluk Karşıtı Erkek Cilt Bakım Seti

699,00 TL


1340,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Skin Empowering Set, erkeklere yaşlanma ve yorgunluk karşıtı bir bakım sunar. Sette: Shiseido Men Skin Empowering Cream (50ML- Orijinal Boy), Shiseido Zen For Men Shower Gel (100ML), Shiseido Zen For Men After Shave Lotion (100ML – Orijinal Boy), Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream (5ML) ve tüm bu ürünlerin içinde olduğu su geçirmez çok yönlü seyahat çantası yer alıyor. Setin gerçek değeri 1340TL’dir. Setteki ürünlerin detaylı açıklamaları aşağıda yer almaktadır.

Shiseido Men Skin Empowering Cream (50ML- Orijinal Boy)
Cildin tonunu anında dengeleyen ve cilde gözle görülür pürüzsüzlük veren, cilt canlandırıcı bakım kremidir. Erkeklere özel geliştirilmiştir. Tüm yaşlanma belirtilerini hedef alan güçlü bir yaşlanma karşıtı bakımdır. Kırışıklıklar, sarkma, kaba cilt yüzeyi ve kuruluk sorunlarını hedef alır.

Shiseido Zen For Men Shower Gel (100ML)

Cilde yumuşaklık ve tazelenmiş hissi veren banyo ve duş jelidir. Köpüren yapısıyla rahat bir uygulama sağlar. Erkekler içindir.

Shiseido Zen For Men After Shave Lotion (100ML – Orijinal Boy)

ZEN'in canlandırıcı kokusu ve ferahlatıcı etkisi ile tıraş sonrası cildi nemlendirir. Tahrişi yatıştırır ve cildi pürüzsüz hissettirir.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream (5ML)
Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Bu göz çevresi kremi erkeklere özel olarak geliştirilmiştir. Her sabah ve akşam kullanılması önerilir.

Su Geçirmez Çok Yönlü Güzellik&Seyahat Çantası (32cmx26cmx10cm)
Oldukça hacimli ve büyük boy, çok yönlü seyahat ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (32cmx26cmx10cm) ‘dir. Bu şık maksi boy seyahat çantası, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. En önemli özelliklerinin başında su geçirmez oluşu gelir. Bu yüzden özellikle seyahatlerde ve yazın tatilde kullanmak için çok idealdir. Bavul içinde eşyalarınızı organize etmek için mükemmeldir. Eşyalarınızı çok iyi muhafaza eder. Tatilde ise su geçirmez özelliğinden dolayı plajda bile kullanabilirsiniz; kitap, bilgisayar gibi asla ıslanmaması gereken eşyalarınızı korur. Oldukça dayanıklıdır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter