MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING FORMULA

150ML

Saç Dökülmesini Önleyen Enerji Veren Saç Losyonu

390 MT Puan İcon

390,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Adenogen Hair Energizing Formula, saçlar için çok yoğun, mükemmel canlandırıcı bir bakımdır. Losyon, saç köklerine canlılık katarak ve saç diplerini temiz tutarak saçlara çok daha hacimli bir görünüm verir. Saç kaybını ve dökülmesini önler. Shiseido’ya özel patentli bir etken ana madde içerir. Erkekler ve kadınlar için uygundur. 150ML.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO

SHISEIDO

MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO

Enerji Veren Canlandırıcı Şampuan

210,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Adenogen Hair Energizing Formula:

- Losyon, saç köklerine canlılık katarak ve saç diplerini temiz tutarak saçlara çok daha hacimli bir görünüm verir.

- Shiseido Adenogen Hair Energizing Formula’yı saç diplerine masajla uygulamak, saç diplerindeki mikro dolaşımı harekete geçirerek saç köklerine oksijen akışını teşvik eder. Ürünün saça uygulandıktan sonra ferahlatıcı bir etkisi olur ve yapışkanlık hissi vermez.

- Shiseido Laboratuvarları ile Japonya'daki Tokushima Üniversitesi'ndeki saç bilim uzmanlarının ortak çalışması sonucunda bulunan Shiseido Adenogen Hair Energizing Formula, saç tellerinde incelme ve kayıp yaşayan erkekler için özel geliştirilmiştir. Hem erkekler hem kadınlar bu ürünü kullanabilir.

- Losyon, ilk piyasaya sürüldüğü Mart 2005 tarihinden itibaren 1.5 milyon adet satarak etkisi klinik deneylerde %94.1 oranında kanıtlanmıştır. Shiseido Saç Dökülmesini Önleyen Enerji Veren Saç Losyonu’nun ana içeriği Adoneise, Japonya Sağlık Bakanlığı tarafından saç büyümesinde etkili bir madde olarak kabul edilmiştir. Adenosine, 2018 yılına kadar Shiseido'ya patentlidir.
Shiseido Adenogen Hair Energizing Formula’yı saçlarınızın doğal canlılığını, hacmini ve sağlıklı parlaklığını geri kazandırmak için saç diplerine masajla uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO
SHISEIDO
220ML
MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO
210 MT Puan Buton
Enerji Veren Canlandırıcı Şampuan

Shiseido Adenogen Hair Energizing Shampoo, saç köklerini kirden arındırarak, saçların daha hızlı ve sağlıklı uzaması için uygun ortam hazırlayan erkek şampuanıdır. Bio-temizleyici ajanlar sayesinde saç derisindeki fazla yağı ve kiri temizler, saç büyütücü faktörlerin emilimine yardım eder. Anti-bakteriyel ajanlar ile kepeklenme ve kaşıntıyı engeller. 220ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
210,00 TL
Birlikte Kullan Buton
GÜNEŞ %30'A VARAN İNDİRİMLER
Kampanya Aç