​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MARRAKESH

MARRAKESH MAN TRAVEL KIT

Erkekler İçin Seyahat Boyu Saç Bakım Seti

96

96,00 TL

Marrakesh Man Travel Kit, erkekler için özel tasarlanmış seyahat boy bakım setidir. Setin içerisinde 3 adet 100ML’lik ürün yer alıyor: Double Hop 2-in-1 Shampoo & Body Wash (saç ve vücut şampuanı), Bomber Shave Cream (traş kremi) ve Porter Styling Gel (saç jölesi). Detaylar aşağıda yer almaktadır.

Birlikte Kullan
MARRAKESH MAN NOBLE MOLDING PASTE

MARRAKESH

MARRAKESH MAN NOBLE MOLDING PASTE

Erkekler İçin Saç Şekillendirici Wax

86,00 TL
HIZLI İNCELE
Marrakesh Man Travel Kit:

- Marrakesh Man Double Hop Shampoo&Body Wash (100ML), vücudu tertemiz yaparken hoş kokusuyla ferahlatan bir duş jeli ve şampuandır. Erkekler için özel olarak tasarlanmıştır. Hem şampuan hem duş jelidir. Argan ve kenevir yağı içerir. Besleyici ve nemlendirici özelliktedir.

- Marrakesh Bomber Shave Cream (100ML), erkekler için özel olarak tasarlanmış traş kremidir. Traşın yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Kenevir ve argan yağı içeren formülü ile cildi besler ve nemlendirir. Cilt yumuşak ve nemli kalır.

- Marrakesh Man Porter Styling Gel (100ML), kenevir ve argan yağı içeren formülü ile saçları besleyen şekillendirici jöledir. Alkolsüz formülü saçlarda ağırlık ve kuruluk yapmaz. Saçlar tüm gün şeklini korur. Erkekler için özel olarak tasarlanmıştır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
MARRAKESH
MARRAKESH MAN NOBLE MOLDING PASTE
86
Erkekler İçin Saç Şekillendirici Wax

Marrakesh Man Noble Molding Paste, kenevir tohumu ve argan yağları ile zenginleştirilmiş erkeklere özel tasarlanmış saç şekillendirici wax’tır. Saçları güçlü şekilde tutar. Tüm gün tutuculuğunu korur. Saçlar gün boyu bozulmaz. Doğal içeriklerinden dolayı saçlara zarar vermez. Saçları besler ve parlak gösterir.86,00 TL