MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


%25
MARRAKESH

MARRAKESH MAN TRAVEL KIT

Erkekler İçin Seyahat Boyu Saç Bakım Seti

72 MT Puan İcon

72,00 TL


96,00 TL

Sepete Ekle Buton

Marrakesh Man Travel Kit, erkekler için özel tasarlanmış seyahat boy bakım setidir. Setin içerisinde 3 adet 100ML’lik ürün yer alıyor: Double Hop 2-in-1 Shampoo & Body Wash (saç ve vücut şampuanı), Bomber Shave Cream (traş kremi) ve Porter Styling Gel (saç jölesi). Detaylar aşağıda yer almaktadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
MARRAKESH MAN NOBLE MOLDING PASTE

MARRAKESH

MARRAKESH MAN NOBLE MOLDING PASTE

Erkekler İçin Saç Şekillendirici Wax

86,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Marrakesh Man Travel Kit:

- Marrakesh Man Double Hop Shampoo&Body Wash (100ML), vücudu tertemiz yaparken hoş kokusuyla ferahlatan bir duş jeli ve şampuandır. Erkekler için özel olarak tasarlanmıştır. Hem şampuan hem duş jelidir. Argan ve kenevir yağı içerir. Besleyici ve nemlendirici özelliktedir.

- Marrakesh Bomber Shave Cream (100ML), erkekler için özel olarak tasarlanmış traş kremidir. Traşın yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Kenevir ve argan yağı içeren formülü ile cildi besler ve nemlendirir. Cilt yumuşak ve nemli kalır.

- Marrakesh Man Porter Styling Gel (100ML), kenevir ve argan yağı içeren formülü ile saçları besleyen şekillendirici jöledir. Alkolsüz formülü saçlarda ağırlık ve kuruluk yapmaz. Saçlar tüm gün şeklini korur. Erkekler için özel olarak tasarlanmıştır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MARRAKESH MAN NOBLE MOLDING PASTE
MARRAKESH
MARRAKESH MAN NOBLE MOLDING PASTE
86 MT Puan Buton
Erkekler İçin Saç Şekillendirici Wax

Marrakesh Man Noble Molding Paste, kenevir tohumu ve argan yağları ile zenginleştirilmiş erkeklere özel tasarlanmış saç şekillendirici wax’tır. Saçları güçlü şekilde tutar. Tüm gün tutuculuğunu korur. Saçlar gün boyu bozulmaz. Doğal içeriklerinden dolayı saçlara zarar vermez. Saçları besler ve parlak gösterir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
86,00 TL
Birlikte Kullan Buton
SHISEIDO GÜNEŞ %20 İNDİRİM
Kampanya Aç