MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


70
BELLA HADİD MAKYAJI NASIL YAPILIR? - ERKAN ULUÇ
MT Video
YASEMİN ÖZİLHAN HIGHLIGHT&KONTÜR UYGULAMASI NASIL YAPILIR? BÖLÜM 2 - HAMİYET AKPINAR
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SIGMA BEAUTY

F37 - SPOTLIGHT DUSTER™

F37 - Hassas Uçlu Aydınlatıcı Fırçası

179,00 TL


249,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma F37 - Spotlight Duster™, ince ve uzun kıllara sahip fırçadır. Yüzün ön plana çıkan yüksek yerlerine vurgu yapmak için eşsizdir. Toz ürünlerin kusursuz şekilde uygulanması için tasarlanmıştır. Elmacık kemikleri, çene ve şakaklar için highlight uygulamasını kusursuz şekilde yapar. Bu bölgeleri spot ışığı değmişcesine öne çıkarır.

Birlikte Kullan
HIGHLIGHTING BLUSH

NARS

HIGHLIGHTING BLUSH

Aydınlatıcı Allık

245,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- İnce ve uzun fırça ucu sayesinde yüzün ön plandaki yüksek yerlerine toz aydınlatıcı uygulamak için son derece ideal bir fırçadır.

- Elmacık kemikleri, çene ve şakaklara aydınlatıcı uygulamak için tasarlanmış bir fırçadır. Yüzün bu bölgelerini hassas ve detaylı şekilde vurgular, öne çıkarır.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
HIGHLIGHTING BLUSH
NARS
4.5 GR
HIGHLIGHTING BLUSH
Aydınlatıcı Allık

Nars Highlighting Blush, cilde ışığı yansıtan bir parlaklık kazandıran aydınlatıcı allıktır. Ciltte anında ışıltı yaratır. Ciltte ağırlık yaratmayan şeffaf pigmentlerle yapılmıştır Tek başına ya da mat bir ürünle birlikte kullanılabilir. Kat kat uygulanabilir. Kalıcılığı yüksektir, saatler boyu yüzünüzdeki duruşunu korur.
RENK
Albatross
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
245,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter