MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


200
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SIGMA BEAUTY

DETAIL BRUSH SET

Hassas ve Detaylı Uygulama Fırça Seti

499,00 TL


699,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma Detail Brush Set, yüz, göz ve dudak makyajında detaylı ve hassas uygulamalar yapılması için özel olarak tasarlanmış far fırça setidir. Setin içerisinde 8 adet fırça bulunur. Farklı kıl şekline ve boyutuna sahip bu 8 fırça, makyajınızı kusursuz şekilde yapmanıza imkan verir. Set içeriğinde: E04, E41, L04, F61, E43, L06, E62, B12 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Setin gerçek değeri 586TL'dir. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır.

- Sigma Detail Brush Set içerisinde yer alan fırçalar:

E04 - Lash Fan: Maskaranın kirpikler üzerinde derin ve kontrollü görünmesini sağlar. Maskarayı sürdükten sonra bu fırça ile kirpiklerinizi tarar gibi süpürüp yukarı kaldırabilirsiniz. Ayrıca far tozu düşen kirpikleri de temizlemeye yarar. Bu fırça, kirpiklerinizi daha kalkık ve daha dramatik gösterir.

E41 - Duo Fiber Blend: Far karıştırma ve gölgelendirme için mükemmeldir. İyi harmanlanmış bir efekt için duo-fiber uçludur. Toz farlar için tasarlanmıştır. Hafif ve doğal gölgeler yaratır.

L04 – Detailed Lip: Dudaklarınıza renk uygulamasını hassas bir şekilde yapmanıza imkan veren dudak fırçasıdır. Küçük, yuvarlatılmış dudak fırçası, dudak çizgisini kapatıcıyla temizlemek için de mükemmeldir. En çok satan E30 Pencil Brush’ın daha küçük versiyonu olan bu fırça çok yönlüdür; gözler, dudaklar, kaşlarda kullanılabilir. Minik yara izi ve lekelerin üzerine kapatıcı uygulamak için de idealdir.

F61 - Angled Cream Contour: Keskin bir kontür oluşturmak için cilde krem ürünler uygulamaya yarar. Çok keskin, açılı fırça ucuna sahiptir. Çene çizgisi, burun gibi hassas noktaları vurgulamak için ideal bir kontür fırçasıdır.

E43 – Domed Blend: Makyaj uygulanan yerin dış köşesine kolayca gölge verirken aynı zamanda yumuşak bir şekilde karıştırır. Krem veya toz farları yuvarlak fırça başıyla kusursuz şekilde harmanlar.

L06 Precise Lip Line: Küçük ve düz fırça ucuna sahiptir. Dudak uygulamasını aşırı kontrollü ve ustalıkla sınırlar. Dudak hattını keskin ve net şekilde çizer, belirler. Kusursuz görünen dudaklara sahip olmanızı sağlar. Bu fırçayı kaşlarınızı doldurmak için de kullanabilirsiniz. Doğal kıl benzeri minik vuruşlar yaratmak için oldukça idealdir.

E62 – Cut Crease: İnce ve açılı ucuyla göz kapağında zahmetsizce keskin ve net hatlar yaratmaya yarar. Toz ve krem farlarla birlikte kullanılabilir.

B12 – Bent Liner: Kirpik çizgisine yakınlaşmak için eşsiz bir açıya sahip eğik uçlu eyeliner fırçasıdır. Eğik sivri fırça ucu, kirpik dibine kusursuz bir çizgi çekmeye yarar. Dudak kontürünü belirlemek ve kaşları doldurmak için de bu fırçayı kullanabilirsiniz.

- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter