​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


LIP BRUSH WITH CAP - 304
%50
MAKE UP FOR EVER

LIP BRUSH WITH CAP - 304

Kapaklı Dudak Fırçası

36

36,50 TL


73,00 TL

Make Up For Ever Lip Brush with Cap 304; günlük dokunuşlar için makyaj yapmanızı sağlayan ultra kullanışlı, içeri çekilebilir bir dudak fırçasıdır.

Birlikte Kullan
ROUGE ARTIST PALETTE

Make Up For Ever

ROUGE ARTIST PALETTE

5’li Ruj Paleti

62,50 TL 125,00 TL
HIZLI İNCELE
Günlük dokunuşlar için makyaj yapmanızı sağlayan ultra kullanışlı ve temiz, içeri çekilebilir bir dudak fırçasıdır. Fırça aynı zamanda kapatıcı rötuşları için de kullanılabilir çünkü pratik, çok amaçlı aletlere bayılmaktadır.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Ruj ve parlatıcı.
Yoğunluğu sayesinde, herhangi bir dudak ürününün hızla uygulanmasının yanı sıra kalemleri ve rujları karıştırmak için de kullanılır. Uzun kapağının fırça sapına takılmasıyla daha iyi bir tutuş için fırçanın boyu uzatılır. Makyaj çantalarının dostudur. Kapağı hijyenik uygulamalar sağlamak için kılları korur.
Çalışma aletlerinin hijyenini dikkate alan profesyonel makyaj uzmanları bu dudak fırçasını aynı zamanda kapatıcıları ve gözlerin yakınında kullanılan diğer ürünleri uygulamak için de kullanır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
0.89 GR
ROUGE ARTIST PALETTE
62
5’li Ruj Paleti

Make Up For Ever Rouge Artist Lip Palette, Rouge Artist Intense ve Rouge Artist Natural renk tonlarından oluşuyor. Tam 8 farklı palet çeşidi bulunuyor. Paletlerden her biri farklı bir renk ailesini yansıtıyor: Warm Pink, Cool Pink, Warm Beige, Cool Beige, Red, Coral, Brown ve Plum. Bu paletlerin arasında herkesin zevkine uygun bir palet var ve her bir palet kusursuz bir uyum oluşturan sıcak ve soğuk tonlardan oluşan 5 renk içeriyor. Rujlar, eşit ve tutarlı bir renk yaratmak için kolayca dağılabilecek kadar yoğun.
RENK125,00 TL 62,50 TL