​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SIGMA BEAUTY

E06 - WINGED LINER™ BRUSH

E06 - Küçük Boy Açılı Eyeliner Fırçası

99

99,00 TL

Sigma E06 Winged Liner™, kusursuz eyeliner uygulaması için özel olarak formüle edilmiş makyaj fırçasıdır. Küçük ve açılı fırça yapısına sahiptir. Kuyruklu eyeliner görünümü sağlamak için idealdir. Jel ve likit eyeliner uygulamalarınızı profesyonelce yapmanızı sağlar. Dramatik göz makyajlarının olmazsa olmazıdır.

Birlikte Kullan
EYE PAINT

NARS

EYE PAINT

Çok Yönlü Jel Eyeliner

99,00 TL
HIZLI İNCELE
- Özellikle kuyruklu eyeliner uygulaması için özel olarak formüle edilmiş makyaj fırçasıdır.

- Küçük ve açılı fırça yapısına sahiptir.

- Jel ve likit eyeliner uygulamalarınızı profesyonelce yapmanızı sağlar.

- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
EYE PAINT
99
Çok Yönlü Jel Eyeliner

Nars Eye Paint, çok yönlü jel eyeliner’dır. Bu ürün eyeliner gibi kullanılmanın yanı sıra far olarak da kullanılabilir. Ağır olmayan jel formülüyle kolaylıkla uygulanır. Hızla kurur. Metalikten mat yapıya kadar renk skalası oldukça geniştir. 18 saat kalıcılık vaadi vardır.
RENK99,00 TL