​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SIGMA BEAUTY

E36 - BLENDING BRUSH

E36 – Harmanlama (Karıştırma) Fırçası

71

71,20 TL


89,00 TL

Sigma E36 Blending Brush, yumuşak, ince ve yuvarlak bir uca sahip fırçadır. Toz ürünleri gözün küçük alanlarına karıştırmak için idealdir. Makyaja yumuşak, hassas ve doğal bir ifade verir.

Birlikte Kullan
E15 - FLAT DEFINER BRUSH

SIGMA BEAUTY

E15 - FLAT DEFINER BRUSH

E15 – Düz Uçlu Far Fırçası

89,00 TL
HIZLI İNCELE
- Uzun, hafif ama sağlam kıllara sahip karıştırma fırçasıdır.

- Hassas uygulamak için idealdir.

- Toz ürünlerle birlikte kullanılması önerilir.

- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SIGMA BEAUTY
E15 - FLAT DEFINER BRUSH
89
E15 – Düz Uçlu Far Fırçası

Sigma E15 Flat Definer, göz makyajı için özel olarak tasarlanmıştır. Toz, krem ve jel ürünleri uygulayabilirsiniz. Düz kesim fırçası sayesinde keskin hatlar çizebilir, gözlerinizde net vurgular yaratabilirsiniz. Üst ve alt kirpik çizgisine uygulama yapmak için de ideal bir makyaj fırçasıdır.89,00 TL