​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


%29
SIGMA BEAUTY

E54 - MEDIUM SWEEPER™ BRUSH

E54 - Orta Boy Far Fırçası

70

70,29 TL


99,00 TL

Sigma E54 Medium Sweeper™, yoğun ve geniş uçlu fırçadır. Krem ve toz ürünleri kullanmak için idealdir. Göz kapağının üzerine renkleri yaymak ve oturtmak için kullanılır. Geniş alanlara uygulama yapmak için mükemmeldir. Kontrollü bir uygulama sağlar.

Birlikte Kullan
DRY'N SHAPE® SPA

SIGMA BEAUTY

DRY'N SHAPE® SPA

Fırça Temizleyici, Kurutucu ve Yeniden Şekillendirici

169,15 TL 199,00 TL
HIZLI İNCELE
- Göz kapağına renkleri yerleştirmek için tasarlanmış yoğun ve geniş uçlu fırçadır.

- Geniş alanlara uygulama yapmak için mükemmeldir. Kontrollü bir uygulama sağlar.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SIGMA BEAUTY
DRY'N SHAPE® SPA
169
Fırça Temizleyici, Kurutucu ve Yeniden Şekillendirici

Sigma Dry'n Shape® Spa, yüz, göz fırçalarını temizlemek, kurutmak ve yeniden şekillendirmek için tasarlanmıştır. 18 adet fırça tutma kapasitesine sahiptir. Fırçalarınızı saklamak ya da temizledikten sonra orijinal halini korumak için kullanılabilir. Aparatın gövdesinde Sigma Spa® patentli fırça temizleme dokularından 7'si vardır. Kompakt, seyahat dostu ve 3'ü 1 arada çok fonksiyonlu fırça aparatıdır.199,00 TL 169,15 TL