MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


BAKING &STROBING BRUSH SET
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SIGMA BEAUTY

BAKING &STROBING BRUSH SET

Baking & Strobing Fırça Seti

599,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma Baking & Strobing Brush Set, yüz hatlarınızı vurgulamak, aydınlatmak için özel olarak tasarlanmış fırça setidir. Sette 5 adet fırça bulunmaktadır. Bu fırçalar, krem, likit ve toz ürünlerin kullanımına uygundur. Farklı kıl şekline ve boyutuna sahip bu 5 fırça, ten makyajınızda çeşitlilik yaratmanıza imkan verir. Set içeriğinde: F06, F42, F79, F89,P89 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır. Setin gerçek değeri 685TL'dir.

- Sigma Baking & Strobing Brush Set içerisinde yer alan fırçalar:

F06 - Powder Sweep™: Göz çevresi gibi küçük alanlara vurgu yapmak için özel olarak tasarlanmış makyaj fırçasıdır. Küçük, kabarık fırça yapısına sahiptir. Toz ürünler için kullanıma uygundur.

F42 - Strobing Fan™: Yüz hatlarını vurgulamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yumuşak, kısa ve sık kıllı fırça yapısına sahiptir. Özel olarak tasarlanmış fırça yapısı dudak üstünde , alnının ortasında, burun üstüne ve elmacık kemiği üzerine uygulamak için idealdir. Toz ve krem ürünlerin kullanımı için uygundur.

F79 - Concealer Blend Kabuki™: Kapatıcı uygulaması için özel olarak tasarlanmış makyaj fırçasıdır. Küçük, kesik ve konik fırça yapısına sahiptir. Göz çevresi ve yüzün küçük alanları için idealdir. Krem, sıvı ve toz ürünlerin kullanımı için uygundur.

F89 - Bake Kabuki™: Yüzün açılarını gölgelemeye yardımcı olan makyaj fırçasıdır. Düz kenarlara sahip, derin ve açılı fırça yapısına sahiptir. Kontür uygulaması için idealdir. Toz ürünlerin kullanımı için uygundur.

P89 - Bake Precision™: Kapatıcı ve kontür uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Derin açılı fırça yapısına sahiptir. Özel fırça yapısı sayesinde yüzün ulaşılması zor olan bölgelerine profesyonel uygulama sağlar. Toz ürünlerin kullanımı için uygundur.

- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter