MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SIGMA BEAUTY

COLOR POP BRUSH KIT

Color Pop Seyahat Boy Fırça Seti

179 MT Puan İcon

179,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma Color Pop Brush Kit, seyahat boy 3 fırçadan oluşan settir. Sette 1 far fırçası, 1 karıştırma fırçası ve 1 adet de kontür fırçası bulunmaktadır. Her an çantanızda taşıyabileceğiniz bu fırça seti ile makyajınızı pratik şekilde her zaman yapabilirsiniz. Setin gerçek değeri 357TL'dir. Setteki fırçaların detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
DRY'N SHAPE® SPA

SIGMA BEAUTY

DRY'N SHAPE® SPA

Fırça Temizleyici, Kurutucu ve Yeniden Şekillendirici

199,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Sigma Color Pop Brush Kit içerisindeki fırçalar:

E55 - Eye Shading: Gölgelendirme fırçasıdır. Far renklerinizin doğal geçisini sağlamak ve gölgelendirme yapmak için kullanabilirsiniz.

E25 - Blending: kusursuz harmanlama(karıştırma) uygulamaları için geliştirilmiş makyaj fırçasıdır. Kontrollü harmanlama için, fırça kılları sık, basık ve yuvarlaktır. Yoğun ve sert çizgileri yumuşatmak için ideal olmasının yanı sıra göz kapağında renkleri birleştirmek için de mükemmeldir.

F40 - Large Angled Contour: Eğimli ve büyük fırça ucu sayesinde elmacık kemiklerine kontür uygulamasını kusursuz şekilde yapar.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
DRY'N SHAPE® SPA
SIGMA BEAUTY
DRY'N SHAPE® SPA
199 MT Puan Buton
Fırça Temizleyici, Kurutucu ve Yeniden Şekillendirici

Sigma Dry'n Shape® Spa, yüz, göz fırçalarını temizlemek, kurutmak ve yeniden şekillendirmek için tasarlanmıştır. 18 adet fırça tutma kapasitesine sahiptir. Fırçalarınızı saklamak ya da temizledikten sonra orijinal halini korumak için kullanılabilir. Aparatın gövdesinde Sigma Spa® patentli fırça temizleme dokularından 7'si vardır. Kompakt, seyahat dostu ve 3'ü 1 arada çok fonksiyonlu fırça aparatıdır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
199,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç