​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


%35
SIGMA BEAUTY

EXTREME COLOR PAYOFF KIT

Far Fırça Seti

279

278,85 TL


429,00 TL

Sigma Extreme Color Payoff Kit, far, baz ve yoğun pigmentli uygulama yapmak için özel olarak tasarlanmış far fırça setidir. Setin içerisinde 6 adet fırça bulunur. Farklı kıl şekline ve boyutuna sahip bu 6 fırça, göz makyajında çeşitlilik yaratmanıza imkan verir. İstediğiniz makyaj stilini gözlerinize uygulayabilirsiniz. Set içeriğinde: E20S, E30S, E44, E57, E58, E59 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Setin gerçek değeri 586TL'dir. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
BRUSH CUP HOLDER

SIGMA BEAUTY

BRUSH CUP HOLDER

Kapaklı Taşınabilir Fırça Kutusu

135,15 TL 159,00 TL
HIZLI İNCELE
- Sigma Extreme Color Payoff Kit içerisinde yer alan fırçalar:

E20 - Short Shader: Düz ve yumuşak fırça yapısına sahiptir. Kirpik köşelerine ve gözün dış kısımlarına renk katmak amacıyla kullanılır.

E30 - Pencil: Yumuşak, konik fırça yapısına sahiptir. Göz makyajı için özel olarak tasarlanmıştır. Gözlerin iç köşesini vurgulamak, gölge eklemek, üst ve alt kirpi çizgilerini belirginleştirmek için profesyonel bir şekilde uygulama yapmak içindir.

E44 - Firm Blender: Gölge ve renkleri karıştırmak için özel olarak tasarlanmış harmanlama fırçasıdır.
Yoğun fırça kılları profesyonel uygulama sağlar.

E57 - Firm Shader: Kısa ve düz fırça yapısına sahiptir. Yoğun ve güçlü pigmentasyona sahip renkleri kontrollü şekilde uygulamaya yarar.

E58 - Cream Color: Uzun ve düz fırça kıllarına sahip makyaj fırçasıdır. Göz makyajında krem ürünlerin uygulanması ve gölge oluşturulması için özel olarak tasarlanmıştır.

E59 - Wide Shader: Geniş, düz ve hafif yuvarlak fırça yapısına sahiptir. Güçlü far renklerini, göz kapağının tamamına hızlı ve kolay şekilde uygulamaya yarar.
  
- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SIGMA BEAUTY
BRUSH CUP HOLDER
135
Kapaklı Taşınabilir Fırça Kutusu

Sigma Brush Cup Holder, fırçalarınızı evde ya da hareket halindeyken yanınızda taşımanız için tasarlanmış, yenilikçi ve işlevsel bir kaptır. Fırçalarınızı hem hijyen şekilde muhafaza eder, hem de açıldığı zaman iki fırça tutacağına dönüşür. Böylelikle fırçalarınızı koymak için 2 kap ortaya çıkmış olur. Bu fırça tutacağı kap sayesinde her zaman, her yerde makyajınızı pratik şekilde yapabilirsiniz.159,00 TL 135,15 TL