​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


%20
SIGMA BEAUTY

MOST-WANTED BRUSH SET

Yüz ve Göz Fırça Seti

359

359,20 TL


449,00 TL

Sigma Most Wanted Sett, ten makyajı için 5 farklı fırçadan oluşan settir. Likit, krem ve toz ürünleri uygulamak için mükemmel olan bu sette; pudra, kontür, fondöten, kapatıcı ve allık uygulamak için en gerekli temel fırçalar bulunuyor. Profesyoneller gibi makyaj yapmak istiyorsanız bu fırça setine sahip olmalısınız. Setteki fırçaların detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
EXTREME COLOR PAYOFF KIT

SIGMA BEAUTY

EXTREME COLOR PAYOFF KIT

Far Fırça Seti

278,85 TL 429,00 TL
HIZLI İNCELE
Sigma Most Wanted Setin içerisinde yer alan fırçalar;

Sigma E25 Blending: Kusursuz harmanlama(karıştırma) uygulamaları için geliştirilmiş makyaj fırçasıdır. Kontrollü harmanlama için, fırça kılları sık, basık ve yuvarlaktır.
Sigma E30 Pencil: Yumuşak ve konik kalem ucuyla, üst ve alt kirpik diplerini belirginleştirmek ve göz makyajına yumuşak detaylar vermek için tasarlanmış fırçadır.
Sigma E40 Tapered Blending: Yuvarlak, kabarık karıştırma fırçasıdır. Sert çizgileri yumuşatmak ve katlanma bölgesine geçiş rengi uygulamak için tasarlanmıştır.
Sigma F35 - Tapered Highlighter Brush: Küçük, konik ve hassas uçlu highlighter (aydınlatıcı) fırçasıdır. Cilde doğal bir parlaklık kazandırmak için elmacık kemikleri, alın, burun ve gözün iç köşelerine uygulama yapmak için idealdir.
Sigma F80 - Flat Kabuki™ Brush: Çok yumuşak ve yoğun kıllara sahip düz uçlu kabuki fondöten fırçasıdır. Markanın ‘bestseller” fondöten fırçasıdır.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SIGMA BEAUTY
EXTREME COLOR PAYOFF KIT
279
Far Fırça Seti

Sigma Extreme Color Payoff Kit, far, baz ve yoğun pigmentli uygulama yapmak için özel olarak tasarlanmış far fırça setidir. Setin içerisinde 6 adet fırça bulunur. Farklı kıl şekline ve boyutuna sahip bu 6 fırça, göz makyajında çeşitlilik yaratmanıza imkan verir. İstediğiniz makyaj stilini gözlerinize uygulayabilirsiniz. Set içeriğinde: E20S, E30S, E44, E57, E58, E59 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Setin gerçek değeri 586TL'dir. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır.429,00 TL 278,85 TL