MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SIGMA BEAUTY

MR. BUNNY - TRAVEL KIT

Seyahat Boy Fırça Seti

699,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma Mr. Bunny Travel Kit, hareket halindeyken kusursuz bir görünüm elde etmek için ihtiyacınız olan tüm temel makyaj fırçalarını içerir. Sette 7 adet fırça vardır. Üstelik bu set, açılınca iki fırça tutacağına dönüşen yenilikçi ve fonksiyonel kabıyla beraber sunuluyor. Set içeriğinde: E30, E40, E55, E65, F30, F40, F60 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Bu setteki fırçalar seyahat boydur. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır. Setin gerçek değeri 853TL'dir.

- Mr. Bunny Travel Kit içerisinde yer alan fırçalar:

E30 - Pencil: Yumuşak ve konik uçlu fırçadır. Gözlerin iç köşesini vurgulamak, gölge eklemek, üst ve alt kirpik çizgilerin kalemle çizilmiş netlikleri yumuşatmak için kullanabilirsimiz.

E40 - Tapered Blending: Harmanlama (karıştırma) fırçasıdır. Sert çizgileri yumuşatmak, kaş kemiği üzerine renkleri vurgalamak için kullanır. Sadece uç kısmını kullanarak, renklerde karışık ve dağınık geçişler yaratmak için kullanabilirsiniz.

E55 - Eye Shading: Gölgelendirme fırçasıdır. Far renklerinizin doğal geçisini sağlamak ve gölgelendirme yapmak için kullanabilirsiniz.

E65 - Small Angle: Açılı ince eyeliner fırçasıdır. Üst ve alt kirpik çizgileriniz arasında kolay hareket ettirebilir.

F30 - Large Powder: Büyük ve yuvarlak uca sahip pudra fırçasıdır.

F40 - Large Angled Contour: Açılı fırça yapısına sahip büyük kontür fırçasıdır. Elmacık kemiklerinize allık ve bronzlaştırıcıları mükemmel şekilde uygulamanıza imkan verir.

F60 – Foundation: Hafif konik düz fırça yapısına sahip olan fondöten fırçasıdır. Krem veya likit yapıdaki ürünlerinizi profesyonellikle uygulamanızı sağlar.

- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter