​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


%30
SIGMA BEAUTY

THE PERFECT BLEND KIT

Far Fırça Seti ( Karıştırma-Harmanlama)

349

349,30 TL


499,00 TL

Sigma The Perfect Blend Kit, harmanlama ve karıştırma uygulaması yapmak için özel olarak tasarlanmış far fırça setidir. Setin içerisinde 6 adet fırça bulunur. Farklı kıl şekline ve boyutuna sahip bu 6 fırça, göz makyajında çeşitlilik yaratmanıza imkan verir. İstediğiniz makyaj stilini gözlerinize uygulayabilirsiniz. Set içeriğinde: E32, E37, E38, E39, E48, E71 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Setin gerçek değeri 586TL'dir. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
L’AMOUR TOUJOURS EYESHADOW PALETTE

NARS

L’AMOUR TOUJOURS EYESHADOW PALETTE

L’Amour Far Paleti

250,00 TL
HIZLI İNCELE
- Sigma The Perfect Blend Kit içerisinde yer alan fırçalar:

E32 - Exact Blend: Gözün dış köşelerine vurgu yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kısa , düz ve yoğun fırça yapısına sahiptir.
E37 - All Over Blend: Göz makyajındaki geçişleri sağlamaya yardımcı olan karıştırıcı fırçadır. Yuvarlak, kubbeli ve yoğun fırça yapısına sahiptir. Harmanlama ve gölgeleme uygulamasında profesyonel sonuç sağlar.
E38 - Diffused Crease: Gölge ve geçişlerde profesyonel sonuç sağlar. Toz ürünlerin kullanımı için idealdir. Yuvarlak, kubbeli ve yumuşak fırça yapısına sahiptir.
E39 - Buff and Blend: Yumuşak renk tonlarını harmanlamaya yardımcı olur. Kısa yuvarlak ve yoğun fırça yapısına sahiptir.
E48 - Pointed Crease: Toz ürünlerin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Sivri , uzun ve yumuşak fırça yapısına sahiptir. Sivri uç kısmı ile koyu gölgeler oluşturabilirsiniz. Kontür ve gölgeleme uygulaması için idealdir.
E71 - Highlight Diffuser: Highlight uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Düz kesim hafif eğilimli fırça yapısına sahiptir.

- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
L’AMOUR TOUJOURS EYESHADOW PALETTE
250
L’Amour Far Paleti

Nars L’Amour Eyeshadow Palette, sınırlı sayıda üretilen bir far paleti. Gece ve gündüz için ihtiyacınız olacak tam 12 mat ve ışıltılı renkten oluşuyor.250,00 TL