MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SIGMA BEAUTY

THE PERFECT BLEND KIT

Far Fırça Seti ( Karıştırma-Harmanlama)

599 MT Puan İcon

599,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma The Perfect Blend Kit, harmanlama ve karıştırma uygulaması yapmak için özel olarak tasarlanmış far fırça setidir. Setin içerisinde 6 adet fırça bulunur. Farklı kıl şekline ve boyutuna sahip bu 6 fırça, göz makyajında çeşitlilik yaratmanıza imkan verir. İstediğiniz makyaj stilini gözlerinize uygulayabilirsiniz. Set içeriğinde: E32, E37, E38, E39, E48, E71 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Setin gerçek değeri 586TL'dir. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
- Sigma The Perfect Blend Kit içerisinde yer alan fırçalar:

E32 - Exact Blend: Gözün dış köşelerine vurgu yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kısa , düz ve yoğun fırça yapısına sahiptir.
E37 - All Over Blend: Göz makyajındaki geçişleri sağlamaya yardımcı olan karıştırıcı fırçadır. Yuvarlak, kubbeli ve yoğun fırça yapısına sahiptir. Harmanlama ve gölgeleme uygulamasında profesyonel sonuç sağlar.
E38 - Diffused Crease: Gölge ve geçişlerde profesyonel sonuç sağlar. Toz ürünlerin kullanımı için idealdir. Yuvarlak, kubbeli ve yumuşak fırça yapısına sahiptir.
E39 - Buff and Blend: Yumuşak renk tonlarını harmanlamaya yardımcı olur. Kısa yuvarlak ve yoğun fırça yapısına sahiptir.
E48 - Pointed Crease: Toz ürünlerin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Sivri , uzun ve yumuşak fırça yapısına sahiptir. Sivri uç kısmı ile koyu gölgeler oluşturabilirsiniz. Kontür ve gölgeleme uygulaması için idealdir.
E71 - Highlight Diffuser: Highlight uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Düz kesim hafif eğilimli fırça yapısına sahiptir.

- Fırçaların hepsi bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
GÜNEŞ %30'A VARAN İNDİRİMLER
Kampanya Aç