MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SIGMA BEAUTY

SPA® EXPRESS BRUSH CLEANING MAT

Ekspres Fırça Temizleme Matı

249,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma Spa® Express Brush Cleaning Mat, hem göz hem de yüz fırçalarını temizlemek için küçük ebatta (22.5cm x 16.5cm) patentli 7 doku içeren yenilikçi bir mattır. Kullanımı son derece pratiktir; lavabo içine yerleştirilerek kullanılır. Tüm lavabolarla uyumludur. Temizleme matının lavabo içinde kaymaması ve güvenle tutunması için arkasında vantuzlu kabartmaları vardır. Lateks, BPA, kurşun ve toksik madde içermez. Makyaj fırçalarınızı mükemmel şekilde ve hızlıca temizler. Kullanım detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
DRY'N SHAPE® SPA

SIGMA BEAUTY

DRY'N SHAPE® SPA

Fırça Temizleyici, Kurutucu ve Yeniden Şekillendirici

209,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Sigma Spa®Express Brush Cleaning Mat, göz ve makyaj fırçalarının temizliği için üzerinde patentli 7 farklı dokuya sahip mattır. Makyaj fırçalarının kusursuz temizliği için özellikle farklı silikon kabartmalar kullanılmıştır.

- Küçük ebatlardadır.

- Pratik ve hızlı fırça temizliği sağlar; lavabo içine yerleştirilerek kullanılır. Tüm lavabolarla uyumludur.

- Fırçalarınızı kısa sürede mükemmel şekilde temizler.

- Lateks, BPA, kurşun ve toksik madde içermez.

- Matın ölçüleri: (22.5)cm x (16.5)cm
- Temizleme aparatını lavabo deliğinin etrafına sabitleyin. Aparatın ortasında lavabo deliği için oyuk göreceksiniz, onu ortalayıp aparatı lavaboya yerleştirin.

- YIKAMA (Üstteki sağ ve sol yan bölüm): Şampuanınızdan az miktarı matın üzerine dökün ve matı ıslatın. Fırçanızı da ıslatın. Fırçanızı burada fırçalama işlemi yaparak temizlemeye başlayın.

- DURULAMA (Alttaki sağ ve sol yan bölüm): Fırçayı akan suyun altına yerleştirin ve makyaj kalıntısını ve sabunu uzaklaştırmak için matın 'Durulama' dokusuna fırçayı ileri geri sürün.

- DERİN ARINDIRMA (Matın üzerinde ‘Refine’yazan doku): Derin temizlik için matın 'Refine' yazan dokusunu fırçalayın.

- DURULAMA: Fazla makyaj kalıntılarını ve sabununu çıkarmak için durulama işlemini tekrarlayın. Fazla suyun çıkarılması için fırçanın kafasını elinizle yavaşça sıkın.

- Son olarak, matınızı da sabunlar yıkayıp kurutmaya bırakın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
DRY'N SHAPE® SPA
SIGMA BEAUTY
DRY'N SHAPE® SPA
Fırça Temizleyici, Kurutucu ve Yeniden Şekillendirici

Sigma Dry'n Shape® Spa, yüz, göz fırçalarını temizlemek, kurutmak ve yeniden şekillendirmek için tasarlanmıştır. 18 adet fırça tutma kapasitesine sahiptir. Fırçalarınızı saklamak ya da temizledikten sonra orijinal halini korumak için kullanılabilir. Aparatın gövdesinde Sigma Spa® patentli fırça temizleme dokularından 7'si vardır. Kompakt, seyahat dostu ve 3'ü 1 arada çok fonksiyonlu fırça aparatıdır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
209,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter