​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


PRECISION SHADER BRUSH - LARGE - 244
%50
MAKE UP FOR EVER

PRECISION SHADER BRUSH - LARGE - 244

Hassas Gölgelendirme Fırçası – Büyük

46

46,50 TL


93,00 TL

Make Up For Ever Precision Shader Brush 244; hızlı ve eşit bir şekilde her türlü göz ürününü uygulamak ve karıştırmak için kullanılan, düz fırçadır.

Birlikte Kullan
AQUA CREAM

Make Up For Ever

AQUA CREAM

Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

33,50 TL 67,00 TL
HIZLI İNCELE
Profesyonel ve tüketici pazarındaki bu bodur fırça daha kalındır ve çok amaçlıdır ve göz kapağındaki geniş hafif renkli alanlar için mükemmeldir.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem, toz ve sıkıştırılmış pudralar.
Bu fırçanın yoğunluğu ve kılları, hızlı ve eşit bir şekilde her türlü göz ürününü uygulamak ve karıştırmak için kullanılır. Orta düzeyden yüksek düzeye ürün uygulaması için kullanın. Büyük boyutu, gözün bütün yüzeyinde (göz kapağı ve kaş kemiği) hızlı uygulamalar için oldukça kullanışlıdır.
Bu fırça, yüz ve vücuttaki farklı alanları hassasiyetle kapatmak için onu pudra, krem ve su bazlı ürünleri uygulamak için kullanan bütün profesyonel makyaj uzmanları için temel ve gerekli bir fırçadır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
6 GR
AQUA CREAM
34
Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

Make Up For Ever Aqua Cream, suya dayanıklı çok amaçlı bir renklendiricidir. Kremsi yapıdadır. Sedef pigment içeriği oldukça yoğun olan ürün, parlak bir görünümle birlikte anında renk yoğunluğu sağlar. 22 rengi bulunan bu kremin 16 rengi far ve allık, 6 rengi de ruj ve allık olarak kullanılabilir. Renkler tek başına kullanılabildiği gibi birbirleriyle karıştırılıp da uygulanabilir. Aqua Cream, hem parmak uçlarıyla hem de fırçayla uygulama yapmaya elverişlidir.
RENK67,00 TL 33,50 TL