​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


PRECISION SMUDGER BRUSH - SMALL - 202
%50
MAKE UP FOR EVER

PRECISION SMUDGER BRUSH - SMALL - 202

Hassas Dağıtma Fırçası – Küçük

32

32,00 TL


64,00 TL

Make Up For Ever Precision Smudger Brush 202; yüksek hassasiyetle her yapıdaki ürünü kirpik çizgisine uygulamak ve dağıtmak için gerekli bir fırçadır.

Birlikte Kullan
AQUA CREAMLINER

Make Up For Ever

AQUA CREAMLINER

Suya Dayanıklı Krem Eyeliner/Far

25,00 TL 50,00 TL
HIZLI İNCELE
Göz çevresi alanı için ideal olan bükülmez, sert ve nazik, düz ve yuvarlak bir fırçadır. Buğulu gözler için bir gereklilik. Kıl tipi: Düz. Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem, likit, sıkıştırılmış pudralar.
Şekli sayesinde, yüksek hassasiyetle her yapıdaki ürünü kirpik çizgisine uygulamak ve dağıtmak için kullanılır. Kılları ve sertliği, kontrollü bir uygulama sağlar.
Sahne dönüşümlerinde uzmanlaşan makyaj uzmanları, bu fırçayı dudakları siyah ya da çok koyu renklerde çizmenin yanı sıra dönüştürmek ve aktörlerin karakterlerini değiştirmek üzere dudakları dolgunlaştırmak için bu renkleri dağıtmada kullanır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
4GR
AQUA CREAMLINER
25
Suya Dayanıklı Krem Eyeliner/Far

Make Up For Ever Aqua Creamliner, suya dayanıklı kremsi yapıda eyeliner’dır. Fakat iki şekilde kullanılabilir. Eyeliner olarak kullanıldığında yumuşak dokusu belirgin ve hassas bir çizgi çekilmesine olanak tanır. Göz farı olarak kullanıldığında ise buğulu bir efekt yaratmak için kolaylıkla dağıtılabilir. Suya dayanıklı formülünden dolayı akmaz, dağılmaz, bozulmaz. Gün boyu dayanıklılığını korur.
RENK50,00 TL 25,00 TL