​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


ROUND SHADER BRUSH - MEDIUM - 240
%50
MAKE UP FOR EVER

ROUND SHADER BRUSH - MEDIUM - 240

Yuvarlak Gölgelendirme Fırçası – Orta

42

42,00 TL


84,00 TL

Make Up For Ever Round Shader Brush 240; göz alanının tamamına (göz kapağı ve kaş kemiği) ürünü uygulamak ve dağıtmak için kullanılan bir fırçadır.

Birlikte Kullan
AQUA CREAM

Make Up For Ever

AQUA CREAM

Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

33,50 TL 67,00 TL
HIZLI İNCELE
Göz kapağına makyaj uygulamak için tavsiye edilen daha kalın, daha yoğun bodur bir fırçadır. Kıl tipi: Düz ve Dalgalı. Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem ve pudra.
Boyutu sayesinde bu fırça, göz alanının tamamına (göz kapağı ve kaş kemiği) ürünü uygulamak ve dağıtmak için kullanılır. Yoğunluğu sayesinde ürün cömertçe fırçaya alınır ve kılları ürünün orta düzeyen yüksek düzeye uygulanmasını sağlar.
Çok renkli bir makyaj yaparken makyaj uzmanları, gözlerinizin altına ya da yanaklarınıza parçacıkların düşme riski olmaksızın pigment içeriği yüksek ürünleri uygulamak için bu fırçayı kullanır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
6 GR
AQUA CREAM
34
Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

Make Up For Ever Aqua Cream, suya dayanıklı çok amaçlı bir renklendiricidir. Kremsi yapıdadır. Sedef pigment içeriği oldukça yoğun olan ürün, parlak bir görünümle birlikte anında renk yoğunluğu sağlar. 22 rengi bulunan bu kremin 16 rengi far ve allık, 6 rengi de ruj ve allık olarak kullanılabilir. Renkler tek başına kullanılabildiği gibi birbirleriyle karıştırılıp da uygulanabilir. Aqua Cream, hem parmak uçlarıyla hem de fırçayla uygulama yapmaya elverişlidir.
RENK67,00 TL 33,50 TL