MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


211
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

MINI KABUKI SET

Mini Kabuki Fırça Seti

299,00 TL


510,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Mini Kabuki Set, yüz ve gözler için mükemmel makyaj yapmayı sağlayacak 4 adet seyahat boy fırça içeriyor. Bu mini kabuki fırçalar şöyle: Hanamachi Kabuki Fırça (pudra fırçası), Ita Kabuki Fırça (kontür fırçası), Kabuki Göz Fırçası (far karıştırma fırçası) ve Kabuli Precision Göz Fırçası (far gölgeleme ve hassas uygulama fırçası). Yoğun ve yumuşak kılları ile ürünü cilde tam olarak yediriyorlar üstelik makyaja çok doğal bir görünüm veriyorlar. Fırçaların detayları aşağıda yer alıyor.

Birlikte Kullan
EXPOSED CHEEK PALETTE

NARS

EXPOSED CHEEK PALETTE

Exposed Allık Paleti – Sınırlı Sayıda

390,00 TL 450,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Nars mini kabuki sette 4 adet seyahat boy kabuki fırça yer almaktadır: Hanamachi Kabuki Fırça (pudra fırçası), Ita Kabuki Fırça (kontür fırçası), Kabuki Göz Fırçası (far karıştırma fırçası) ve Kabuli Precision Göz Fırçası (far gölgeleme ve hassas uygulama fırçası).

- Günümüzde tüm profesyonel makyaj artistlerinin baştacı, kabuki fırçalardır. Uzun ömürlü ve sağlam fırçalardır. Kabuki fırçalar, ürünü ziyan etmeden yüze çok doğal bir şekilde uygulama yapmayı sağlarlar.

- Hem uygulama kolaylığı açısından hem de istenilen etkiyi tam ve hızlı verdiğinden dünyanın en iyi fırçalarıdır.
Nars Mini Hanamachi Kabuki Fırça: Yüze ve dekolteye pudra yapılı ürünleri kusursuz şekilde uygulamak için tasarlanmıştır. Yüz ve dekolte makyajında kullanılabilir. Uygulama yaparken fırça yapısından dolayı cildinize aydınlık bir görünüm vermeye de yarar. Sık kıllı, kubbe şeklinde bir fırçaya sahiptir. Kısa saplıdır. Uygulama hakimiyeti çok kolaydır.

Nars Mini Ita Kabuki Fırça: Yumuşaklılığı ve dayanıklılığı ile bilinen fırça, küçük, düz ve köşeli tasarımı ile en çok karıştırma ve kontür için idealdir.

Kontür için;

Kontür yapmak için fırçayı dik tutarak bronz pudradan alın ve fırçanın sapını avuç içlerinize oturtarak ileri geri hareketlerle elmacık kemiklerinizin altından kulak hizasına kadar ürünü uygulayın. Net ve keskin çizgiler isterseniz uygulamayı bu aşamada bırakın. Zaten Ita, güçlü ve heykel gibi görünen belirgin yanaklar yaratmak için birebir... Bu yüzden podyum ve reklam, film çekimlerinde bu fırça ile yüze hat veriliyor.

Tüm yüze sıcaklık vermek için;

Tüm yüzünüzü yumuşak ve sıcak göstermek isterseniz de yukarıda bahsettiğimiz aşamadan sonra fırçayı tam 90 derece çevirip yukarıya doğru hafif dairesel hareketlerle bronz pudrayı şakaklarınıza kadar yayın. Fırça yönünü değiştirerek tüm yüze uygulama yapmanız mümkün.

Nars Mini Kabuki Göz Fırçası: Çok yönlü bir göz fırçasıdır. Kusursuz dumanlı gözler yaratır, zahmetsizce renkleri karıştırır ve dağıtır. Krem ve toz farları yaymak, karıştırmak ve dağıtmak için kullanılabilir. Yumuşacık ve rahat bir uygulama yapmanıza imkan verir.

Nars Mini Precision Göz Fırçası: Kabuki açılı göz fırçası ile göz makyajında gölge oyunları, kontür yapabilir; gözlerinize efekt ve derinlik verebilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
EXPOSED CHEEK PALETTE
NARS
6 x 2.35 GR
EXPOSED CHEEK PALETTE
Exposed Allık Paleti – Sınırlı Sayıda

Nars Exposed Cheek Palette, tam 6 renk tonundan oluşan yenilikçi bir formülle oluşturulan allık paletidir. Saf renk pigmentlerinin yenilikçi bir karışımı olan Color Clarity Complex teknolojisi ile tüm cilt tonlarını vurgulamak için canlı renkler sunar. Renkleri zahmetsizce yüzünüze uygulamanızı sağlar. Eşsiz formülü, lüks dokusunu korurken pigmentin oluşturulmasına izin veren ağırlıksız bir yapıya sahiptir. Yüzü vurgulamaya, renklendirmeye ve aydınlatmaya yarar. Bu palette 5 saten, 1 sedefli ton vardır. Yüzünüze tazelik ve canlılık verirler. Farklı etkiler için ıslak veya kuru kullanılabilir. Doğal ipeksi bir parlaklık için kuru uygulayın. Yüksek etkili bir parlaklık için ıslak uygulayın. Sınırlı sayıda üretilmiş bir palettir. Paletteki allık renklerinin detayları aşağıdadır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
450,00 TL 390,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter