​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SIGMA BEAUTY

4DHD™ KABUKI

4DHD Kabuki Kapatıcı Fırçası

149

149,00 TL

Sigma 4DHD Kabuki, ihtiyaç duyduğunuzu hiç bilmediğiniz 4 boyutlu bir kapatıcı fırçasıdır. Patentli bir üründür. Göz çevresine kapatıcıyı mükemmel şekilde yayar. Yara izlerinin ve lekelerin üzerini en iyi şekilde örtmek için eşsizdir. Bu noktalara makyajı sabitlemek için pudra uygulaması yapmaya da yarar. Piramit şeklindeki ucunun kenarları daha büyük ve geniş alanlarda kullanılabilir. Fırçanın kılları, bakterilere karşı Sigmax® elyaf sentetik kıllardan üretilmiştir. Bu yüzden antibakteriyel ve hipoalerjeniktir.

Birlikte Kullan
F80 - FLAT KABUKI™ BRUSH

SIGMA BEAUTY

F80 - FLAT KABUKI™ BRUSH

F80 - Fondöten Fırçası (Ödüllü ve ‘Bestseller’)

159,00 TL
HIZLI İNCELE
- 4DHD Kabuki, 4 boyuta sahip patentli bir kapatıcı fırçasıdır.

- Göz çevresi, yara izleri, lekeler gibi hassas ve küçük noktaları örtmek için eşsizdir. Bu noktalara makyajı sabitlemek için pudra uygulaması yapmaya da yarar.

- Piramit şeklindeki ucunun kenarları daha büyük ve geniş alanlarda kullanılabilir.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SIGMA BEAUTY
F80 - FLAT KABUKI™ BRUSH
159
F80 - Fondöten Fırçası (Ödüllü ve ‘Bestseller’)

Sigma F80 - Flat Kabuki™ Brush, çok yumuşak ve yoğun kıllara sahip düz uçlu kabuki fondöten fırçasıdır. Markanın ‘bestseller” fondöten fırçasıdır. Ürünü emmeden, yüze eşit şekilde ve iz bırakmadan uygular. Fondöten cilde tam olarak ve homojen şekilde nüfuz eder. Tam kapatıcı bir bitiş sağlar. Fondöten uygulamaları için olmazsa olmaz bir fırçadır.159,00 TL