MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


90
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SIGMA BEAUTY

4DHD™ KABUKI

4DHD Kabuki Kapatıcı Fırçası

159,00 TL


249,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma 4DHD Kabuki, ihtiyaç duyduğunuzu hiç bilmediğiniz 4 boyutlu bir kapatıcı fırçasıdır. Patentli bir üründür. Göz çevresine kapatıcıyı mükemmel şekilde yayar. Yara izlerinin ve lekelerin üzerini en iyi şekilde örtmek için eşsizdir. Bu noktalara makyajı sabitlemek için pudra uygulaması yapmaya da yarar. Piramit şeklindeki ucunun kenarları daha büyük ve geniş alanlarda kullanılabilir. Fırçanın kılları, bakterilere karşı Sigmax® elyaf sentetik kıllardan üretilmiştir. Bu yüzden antibakteriyel ve hipoalerjeniktir.

- 4DHD Kabuki, 4 boyuta sahip patentli bir kapatıcı fırçasıdır.

- Göz çevresi, yara izleri, lekeler gibi hassas ve küçük noktaları örtmek için eşsizdir. Bu noktalara makyajı sabitlemek için pudra uygulaması yapmaya da yarar.

- Piramit şeklindeki ucunun kenarları daha büyük ve geniş alanlarda kullanılabilir.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter