MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


101
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

TSUTSU FUDE CONCEALER BRUSH

Tsutsu Fude Kapatıcı Fırçası

169,00 TL


270,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Tsutsu Fude Concealer Brush, göz altında, burun etrafında, sivilcelerin üstünde veya başka problemli bölgelerin üzerini kapatmak isteyenler için idealdir. Aynı zamanda farı da gözünüze bu fırçayla uygulayabilirsiniz. Gizli çekirdek teknolojisi, kolay bir makyaj uygulaması ve istenilen bitiş için uygulama yaparken cildinize fırçayı fazla bastırmadan iyi sonuç almanızı sağlar. 100% sentetik elyaf, yüksek performans sağlarken lüks yumuşaklık ve “doğallık” hissi verir. Fırçanın kılları ve şekli tüm makyaj dokularına (likit, kremsi, jel ve pudra) tamamen uygunluğu sağlamak için tasarlanmıştır. Ergonomik sap tasarımı, mükemmellik için geliştirilmiştir. Yoğun dikilmiş esnek lifleri, ürünü cildinize eşit şekilde yaymanızı sağlar. Bu fırça göz altı uygulamaları için mükemmeldir ve aynı zamanda diğer problemli bölgelerde iyi bir sekilde kusurların kapatılması için idealdir.

Birlikte Kullan
SYNCHRO SKIN CORRECTING GELSTICK CONCEALER

SHISEIDO

SYNCHRO SKIN CORRECTING GELSTICK CONCEALER

Orta Kapatıcılığa Sahip Dayanıklı Stik Kapatıcı

280,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Göz altında, burun etrafında, sivilcelerin üstünde veya başka problemli bölgelerin üzerini kapatmak isteyenler için ideal bir kapatıcı fırçasıdır.

- Aynı zamanda farı da gözünüze bu fırçayla uygulayabilirsiniz.

- Fırçanın kılları ve şekli tüm makyaj dokularına (likit, kremsi, jel ve pudra) tamamen uygunluğu sağlamak için tasarlanmıştır.

- Bu fırça göz altı uygulamaları için mükemmeldir ve aynı zamanda diğer problemli bölgelerde iyi bir sekilde kusurların kapatılması için idealdir.

- Gizli çekirdek teknolojisi, kolay bir makyaj uygulaması ve istenilen bitiş için uygulama yaparken cildinize fırçayı fazla bastırmadan iyi sonuç almanızı sağlar. 100% sentetik elyaf, yüksek performans sağlarken lüks yumuşaklık ve “doğallık” hissi verir.

-Ergonomik sap tasarımı, mükemmellik için geliştirilmiştir. Yoğun dikilmiş esnek lifleri, ürünü cildinize eşit şekilde yaymanızı sağlar.
-Kapatıcı uygulamak ve dağıtmak için veya gerekli bölgelerde ten ürünlerinin üzerine bir kat kapatıcı geçerek kapatıcılığı en yüksek seviyeye taşımak için TSUTSU FUDE Concealer Brush’ı kullanabilirsiniz.

- Burun kenarları gibi daha çok detaylı uygulamaya ihtiyaç duyan bölgelerde TSUTSU FUDE Concealer Brush’ı kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SYNCHRO SKIN CORRECTING GELSTICK CONCEALER
SHISEIDO
2.5 GR
SYNCHRO SKIN CORRECTING GELSTICK CONCEALER
Orta Kapatıcılığa Sahip Dayanıklı Stik Kapatıcı

Synchro Skin Correcting GelStick Concealer, stik biçiminde doğal bitişli, hafif yapılı ama kalıcı bir kapatıcıdır. Rötuşlar için idealdir. Kapatıcılık seviyesi ortadır. Kat kat uygulanabilir. Doğal bitişlidir. Dış faktörlerin (hava kirliliği vs.) cilde zarar vermesini önleyen 4-Fold Teknolojisi ile formüle edilmiştir. Shiseido’nun ActiveForce™ Technology ile güçlendirilmiştir. Bu formül sayesinde ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösterir. Böylece dağılmaz ve ciltte parçalanmaz. İnce çizgilere ve kırışıklara girmez. Gün içinde rötuş yapmanıza gerek kalmaz. Tüm cilt tipleri ile uyumludur. Stik formdadır. Kremsi yapıda olması ve nemli bitişi sayesinde özellikle göz çevresi kuru olanlar için idealdir. Çizgilere girmediği ve toplanmadığı için far bazı olarak da kullanılabilir.
RENK
102 Fair: Çok Açık Ten – Nötr alt tonlu
103 Fair: Çok Açık Ten -  Pembe alt tonlu
201 Light: Açık Ten -  Sarı alt tonlu
202 Light: Açık Ten – Nötr alt tonlu
203 Light: Açıktan Ortaya Dönük Ten – Nötr alt ton
301 Medium: Orta Ten- Pembe alt tonlu
302 Medium: Orta Ten- Nötr alt tonlu
303 Medium:  Orta Ten -  Şeftali alt tonlu
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
280,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter