​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

F04 - EXTREME STRUCTURE CONTOUR™

F04 - Profesyonel Kontür Fırçası

139

139,00 TL

Sigma F04 Extreme Structure Contour™, orta boyda yuvarlak hatlı ve yoğun bir fırçadır. Yuvarlak şekli, elmacık kemiklerinin ve çene hattının krem ve toz ürünlerle kontrollü bir şekilde belirginleştirilmesi, kontür yapılması için özel olarak tasarlanmıştır.

Birlikte Kullan
CONTOUR BLUSH

NARS

CONTOUR BLUSH

İkili Kontür Paleti

155,00 TL
HIZLI İNCELE
- Elmacık kemikleri ve çene kemiği hattına mükemmel kontür uygulaması için tasarlanmış yuvarlak şekilli orta boy fırçadır.

- Krem ve toz ürünlerle birlikte kullanılabilir.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
CONTOUR BLUSH
155
İkili Kontür Paleti

Nars Contour Blush, yüze derinlik ve renk vermeye yarayan ikili kontür paletidir. Yüz hatlarını vurgular, boyutlandırır. Paletin koyu rengi hatları vurgularken, açık rengi aydınlatmaya yarar. Mat bitiş sağlar. Açıktan koyuya tüm cilt renklerine uyum sağlayacak 3 çeşidi vardır. Olympia (fildişi-gül kurusu), çok açık tenliler için idealdir. Paloma (açık vanilya-şeftali bronz), beyaz ve orta buğday tenlilere yakışır. Gienah (orta buğday-çikolatalı kahve) ise buğday, bronz ve esmer tenliler için doğru seçim olur.
RENK155,00 TL