​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


%31
SIGMA BEAUTY

F61 - ANGLED CREAM CONTOUR™ BRUSH

F61 –Açılı Kontür Fırçası (Krem Ürünler İçin)

89

89,01 TL


129,00 TL

Sigma F61 - Angled Cream Contour Brush, keskin bir kontür oluşturmak için cilde krem ürünler uygulamaya yarar. Çok keskin, açılı fırça ucuna sahiptir. Çene çizgisi, burun gibi hassas noktaları vurgulamak için ideal bir kontür fırçasıdır.

Birlikte Kullan
MATTE MULTIPLE

NARS

MATTE MULTIPLE

Çok Amaçlı Mat Krem Stik

150,00 TL
HIZLI İNCELE
- Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
0.26 OZ
MATTE MULTIPLE
150
Çok Amaçlı Mat Krem Stik

Nars Matte Multiple, ıslak ve kuru kullanılan, dudaklara, yanaklara, gözlere renk vermeye yarayan çok amaçlı mat krem stiktir. Koyu renkleri ile kontür de yapılır. Kuru kullanıldığında daha doğal ve kadifemsi bir görünüm yaratır, ıslak kullanıldığında ise satenimsi bir etki yaratır.
RENK150,00 TL