​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


%20
SIGMA BEAUTY

F30 - LARGE POWDER BRUSH

F30 – Çok Fonksiyonlu Büyük Pudra Fırçası

151

151,20 TL


189,00 TL

Sigma F30 Large Powder Brush, büyük ve yumuşak pudra fırçasıdır. Toz ürünlerin yüze ve vücuda eşit şekilde uygulanmasını sağlar. Bu çok fonksiyonlu fırça, makyaj görünümünü homojen şekilde bitirmek için mükemmeldir.

Birlikte Kullan
LIGHT REFLECTING PRESSED POWDER

NARS

LIGHT REFLECTING PRESSED POWDER

Aydınlatıcı Etkili Transparan Sıkıştırılmış Pudra

145,00 TL
HIZLI İNCELE
- Büyük, yumuşak ve geniş pudra fırçasıdır. Toz ürünlerin uygulanmasında kullanılır.

- Yüzde ve vücutta kullanılabilir.

- Eşit ve pürüzsüz bir bitiş sağlar.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
LIGHT REFLECTING PRESSED POWDER
145
Aydınlatıcı Etkili Transparan Sıkıştırılmış Pudra

Nars Light Reflecting Pressed Setting Powder aydınlatıcı transparan pudra “kişisel aydınlatma uzmanı” olarak her kişinin kendi cildine özel ayrı bir aydınlatma efekti yaratır. Parlaklığı anında emer ve ışığı güzel bir şekilde yansıtır. Makyajı sabitler ve makyajın fazlalıklarını alır. Yağlı ciltlerin parlamasını önler ve cildi ağırlaştırmadan kadife yumuşaklığı verir. İnce çizgileri, kırışıklıkları ve gözenekleri çok iyi gizler. Tek başına ya da fondöten üzerine uygulanabilir.145,00 TL