MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


191
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

HANATSUBAKI HAKE POLISHING FACE

Hanatsubaki Hake Polishing Yüz Fırçası

379,00 TL


570,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush, özellikle pudramsı dokuları uygulamak için tasarlanmış makyaj fırçasıdır. Ama likit ve kremsi ürünlerle kullanarak da hem yüze hem vücuda uygulama yapabilirsiniz. Yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm yaratmak isteyenler için idealdir. Şekli, Shiseido’nun Hanatsubaki Japon Kamelya logosundan esinlenilmiştir. Mükemmel ten görünümünü elde etmek için cilalama tarzı bir uygulama yapmak için mükemmeldir. Gizli çekirdek teknolojisi, kolay bir makyaj uygulaması ve bitiş için uygulama üzerindeki baskıyı hafifletir. 100 sentetik elyaf, daha yüksek performans sağlarken lüks yumuşaklık ve “doğallık” hissi verir. Ergonomik sap tasarımı, mükemmellik için geliştirilmiştir. Yoğun dikilmiş esnek lifler cilt ile temas ederek ürünü eşit bir şekilde yayar ve şeklinin bozulmasını önler.

Birlikte Kullan
SYNCHRO SKIN INVISIBLE SILK LOOSE POWDER

SHISEIDO

SYNCHRO SKIN INVISIBLE SILK LOOSE POWDER

Cildi Pürüzsüzleştiren Transparan Toz Pudra – Mat ve Parlak

360,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Özellikle pudramsı dokuları uygulamak için tasarlanmış makyaj fırçasıdır. Likit ve kremsi ürünlerle de kullanarak hem yüze hem vücuda uygulama yapabilirsiniz.

- Yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm yaratmak isteyenler için idealdir.

- Mükemmel ten görünümünü elde etmek için cilalama tarzı bir uygulama yapmak için mükemmeldir.

- Gizli çekirdek teknolojisi, kolay bir makyaj uygulaması ve bitiş için uygulama üzerindeki baskıyı hafifletir.

- 100 sentetik elyaf, daha yüksek performans sağlarken lüks yumuşaklık ve “doğallık” hissi verir.

- Ergonomik sap tasarımı, mükemmellik için geliştirilmiştir. Yoğun dikilmiş esnek lifler cilt ile temas ederek ürünü eşit bir şekilde yayar ve şeklinin bozulmasını önler.
- Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush‘ı pudra dokulu ürüne nazikçe batırın ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın.

- Aynı zamanda Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush’ı likit ve kremsi ürünlerle de kullanarak hem yüze hem vücuda uygulama yapabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SYNCHRO SKIN INVISIBLE SILK LOOSE POWDER
SHISEIDO
6 GR
SYNCHRO SKIN INVISIBLE SILK LOOSE POWDER
Cildi Pürüzsüzleştiren Transparan Toz Pudra – Mat ve Parlak

Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder, tenin parlak veya mat bitişini destekleyen, makyajın daha kalıcı olmasını sağlayan transparan toz pudradır. Cildin görünümünü güzelleştirmek için 2 farklı bitiş sunar: Mat ve parlak. Cildin parlamasını azaltmak, makyajı sabitlemek ve daha yumuşak, pürüzsüz ve mat bir görünüm için Matte olan pudrayı kullanın. Cildinizin ışıltısını vurgulamak , aydınlık ve parlak bir görünüm içinse Radiant olan pudrasını kullanın. Cilde mükemmel uygulaması ve uyumundan dolayı SHISEIDO tarihinin en hafif pudrası olarak formüle edilmiştir. Yağı ve parlaklığı 8 saat boyunca kontrol eder. Gözeneklerin görünümünü azaltır. Cilt daha pürüzsüz ve daha zarif görünür. Kusurları hafif kapatır, ince çizgilere veya kırışıklıklara yerleşmez. Cilt üzerinde görünmez ve beyaz iz bırakmaz. Mat ve parlak olmak üzere 2 çeşidir vardır.
RENK
Radiant - Işıltılı
Matte - Mat
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
360,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter