​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


FINE CORRECTOR BRUSH - 170
%50
MAKE UP FOR EVER

FINE CORRECTOR BRUSH - 170

Ince Düzeltici Fırça

32

32,00 TL


64,00 TL

Make Up For Ever Fıne Corrector Brush - 170; ince ve sivri uçlu düzeltici fırça, cilt kusurlarını hassasiyetle kapatmak için kullanılır.

Birlikte Kullan
FULL COVER

Make Up For Ever

FULL COVER

Çok Yüksek Örtücülüğe Sahip Kapatıcı

43,50 TL 87,00 TL
HIZLI İNCELE
Düz ve çok ince bir fırça; mükemmel uygulanan bir eyelinerın düzgünlüğüne sahip profesyonel bir ürün. Makyaj uzmanlarının tam ve ince dokunuşlar yaratmak için bir dolma kalemden çıkmış gibi çok ince çizgiler oluşturmasına imkan tanır. En küçük koyu renkli bölgeleri ve hatta en küçük kırışıklıkları bile kapatır.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem ve likit ürünler.
Sivri uçlu şekli ve kıllarının gerginliği sayesinde, cilt kusurlarını (koyu halkalar, izler, lekeler, v.b.) hassasiyetle kapatmak için kullanılır.
Makyaj uzmanları bu fırçayı, küçük ve çok belirgin alanlara (gözün iç kısmı, kaşlar, v.b.) çok fazla renk ve ışık noktası gerektiren çok incelikli bir makyaj uygulaması gerçekleştirmek için kullanır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
15ML
FULL COVER
44
Çok Yüksek Örtücülüğe Sahip Kapatıcı

Make Up For Ever Full Cover, çok yüksek örtücülüğe sahip suya dayanıklı bir kapatıcıdır. Dövmeleri bile gizler. Ciltteki izler, hasarlar, benler ya da doğum lekeleri gibi en ciddi kusurları bile gizleyen özel bir kapatıcıdır. Cilt tonunu eşitler ve uzun süre boyunca kusurları gizler. Yoğun dokuya sahip ürün cilde uygulandıktan sonra hızla kurur. Tüm cilt tipleri kullanabilir fakat öncesinde cilde mutlaka yağsız bir nemlendirici uygulanmalıdır.
RENK87,00 TL 43,50 TL