​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

FOUNDATION KABUKI - MEDIUM - 110

Kabuki Fondöten Fırçası – Orta

64

64,00 TL


128,00 TL

Orta boyda, konik uçlu ve yoğun Kabuki fırça; diğerlerinden daha fazla sıkılık ve hassasiyet için gerekli esnekliği kazandıran bir fırça ucuna sahip.

Birlikte Kullan
COMPACT SHINE ON

Make Up For Ever

COMPACT SHINE ON

Işıltılı Kompakt Pudra

48,50 TL 97,00 TL
HIZLI İNCELE
Kompakt fakat narin bir Kabuki (sapsız kısa). Fırça kıllarının konik şekli, uygulamada geleneksel Kabuki fırçalardan daha fazla sıkılık ve hassasiyet için gerekli olan esnekliği kazandıran bir fırça ucu oluşturuyor.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Likit fondöten, toz ve sıkıştırılmış pudralar.
Kullanım: Hızlı ve eşit bir sonuç elde etmek için daha geniş yüzeylerde bütün fondöten türleriyle kullanın. Kısa ve narin sapı kontrollü bir uygulama sunuyor. Makyaj çantalarının dostudur.
Tiyatrolara yönelik dönüşüm makyajları gibi sahne makyajları için yüzünüzü yapılandırmak, şekillendirmek ve yoğun bir renk katmak için kullanın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
10 GR
COMPACT SHINE ON
48
Işıltılı Kompakt Pudra

Make Up For Ever Compact Shine On, bütün cilt tiplerinde doğal bir parlaklık ve satenimsi hafif bir pırıltı oluşturur. Cildi eşsiz şekilde aydınlatır. Fondöten ve pudra üzerine uygulanabileceği gibi tek başına cildi aydınlatmak için de kullanılabilir. 4 rengi vardır, koyu rengi bronzlaştırıcı pudra olarak kullanılabilir.
RENK97,00 TL 48,50 TL