​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


FOUNDATION KABUKI - SMALL - 102
%50
MAKE UP FOR EVER

FOUNDATION KABUKI - SMALL - 102

Kabuki Fondoten Frıçası- Küçük

51

51,00 TL


102,00 TL

Küçük, yoğun, konik uçlu ve yuvarlak Kabuki fırça.Burnunuzun ve dudaklarınızın etrafına hassas uygulamalar yapmak için kullanın.

Birlikte Kullan
COMPACT SHINE ON

Make Up For Ever

COMPACT SHINE ON

Işıltılı Kompakt Pudra

48,50 TL 97,00 TL
HIZLI İNCELE
Hacimli kıl yapısı sayesinde, kendinizi tutmayın: Kullanırken bastırın. Bu fırça seçeneği neredeyse profesyonel olsa da, kullanma tekniği zor değil ve doğal bir görünüm garanti.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem ve likit fondötenler.
Orta düzeyde ürün alıp uygulamak için gözlerinizin, burnunuzun ve dudaklarınızın etrafına hassas uygulamalar yapmak için kullanın. Kısa ve narin sapı, uygulamada daha iyi bir kontrol sağlar. Makyaj çantalarının dostudur.
Gösterilerde, defile makyajı uzmanları podyumda yürürlerken ışığı yakalamaları için modellerin yüzlerine vurgulayıcı ürünler uygularken bu fırçanın konik uçlu şeklinden yararlanır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
10 GR
COMPACT SHINE ON
48
Işıltılı Kompakt Pudra

Make Up For Ever Compact Shine On, bütün cilt tiplerinde doğal bir parlaklık ve satenimsi hafif bir pırıltı oluşturur. Cildi eşsiz şekilde aydınlatır. Fondöten ve pudra üzerine uygulanabileceği gibi tek başına cildi aydınlatmak için de kullanılabilir. 4 rengi vardır, koyu rengi bronzlaştırıcı pudra olarak kullanılabilir.
RENK97,00 TL 48,50 TL