​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

PRECISION FOUNDATION BRUSH - MEDIUM - 112

Hassas Fondöten Fırçası – Orta

128

128,00 TL

Make Up For Ever Precision Foundation Brush Medium; orta boy, konik uçlu fırça, bütün fondöten türlerini hassas bir şekilde uygulamak için idealdir.

Birlikte Kullan
PRO FINISH

Make Up For Ever

PRO FINISH

Kapatıcı Pudra Fondöten

110,00 TL
HIZLI İNCELE
Cömert bir uygulama için kıllar ve geniş bir başlık kombinasyonundan oluşan fırça.

Kıl tipi: Düz ve Dalgalı.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem ve likit fondötenler, toz ve sıkıştırılmış pudralar.
Konik ucu ve farklı kılların karışımıyla bu fırça, bütün fondöten türlerini hassas bir şekilde uygulamak ve orta ila yüksek düzeyde kapatıcılık sağlayan ürünlerin hakkını vermek için cömert uygulamalar yapmak için kullanılabilir.
Yumuşak oluşu, eşit ve tutarlı bir sonuç elde etmek için Color Creams ve Wet Make-Up gibi zaman zaman çizgiler oluşturabilen çok renkli ürünleri uygulamada ve dağıtmada oldukça kullanışlıdır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
10 GR
PRO FINISH
110
Kapatıcı Pudra Fondöten

Make Up For Ever Pro Finish,birkaç dakika içerisinde profesyonel ellerden çıkmış bir cilt görünümü yaratan kompakt pudra fondötendir. Özel biyomimetik kaplı pigmentlerle formüle edilen teknolojisi sayesinde ıslak ya da kuru kullanılabilir.Nemlendirici içerik maddeleriyle zenginleştirilen Pro Finish, cildi kurutmadan cilt tonunu düzeltir ve eşitler.Talk içeriği hafif formülle yaratılan dokusu kalıcıdır; tebeşirimsi bir etki yaratmadan kapatıcılık oranı ayarlanabilir ve birkaç dakika içinde kusursuz bir sonuç ortaya çıkar.
RENK110,00 TL