​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

PRECISION FOUNDATION BRUSH - SMALL - 100

Hassas Fondöten Fırçası – Küçük

102

102,00 TL

Make Up For Ever Precision Foundation Brush Small; Küçük, sivri uçlu, yoğun ve hassas fırça,dudak üstü çevresinde ve göz kapaklarında kullanılır.

Birlikte Kullan
FACE&BODY FOUNDATION

Make Up For Ever

FACE&BODY FOUNDATION

Suya Dayanıklı Yüz ve Vücut Fondöteni

110,00 TL
HIZLI İNCELE
Bu fırçayla bir ressam yeteneği ortaya koyun. En iyi sonuçları elde etmeniz için dudak üstü çevresinde ve göz kapaklarında yüksek performanslı bir uygulama için fırçayı döndürerek kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem ve likit fondöten.
Hassas bir şekilde fondöten uygulamak için kullanın. Kıl kümesinin yoğunluğu ve sivri ucu daha da fazla kapatıcılık sağlar.
Profesyonel makyaj uzmanları yüz ve vücut makyajlarında hassas şekiller ve kalın çizgiler çizmek için bu fırçayı kullanır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
50ML
FACE&BODY FOUNDATION
110
Suya Dayanıklı Yüz ve Vücut Fondöteni

Make Up For Ever Face &Body Foundation, cilt tonunu eşitleyen ve cilde doğal bir görünüm veren likit fondötendir. Bu suya dayanıklı fondöten hem yüz hem vücuda kullanılabilir. Ciltte satenimsi bir bitiş yaratır. Cildi canlı gösterir. Tüm cilt tipleri kullanabilir. Kapatıcılığı azdır. Bu yapısından dolayı özellikle olgun ve kuru ciltler için de çok idealdir. Çizgileri vurgulamaz, cildi daha taze gösterir. 50ML.
RENK110,00 TL