​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

ARTIST LINER

Asansörlü Kalem Eyeliner

29

29,00 TL


58,00 TL

Make Up For Ever Artist Liner, kalemtraşla açılmaya gerek duyulmayan kalem formunda asansörlü eyeliner’dır. Ultra kremsi dokusu ile gözlere zahmetsizce tüm gün süren yoğun bir hat kazandırır. İpeksi, süper kaygan yapısı ve zengin siyah rengiyle gözlere istenen etkiyi kolaylıkla verir. Asansörlü bir kalem olduğu için ihtiyacınızdan fazla açılmaması tavsiye edilir.

Birlikte Kullan
EYE PRIME

Make Up For Ever

EYE PRIME

Doğal Renkli Far Bazı

30,50 TL 61,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Artist Liner:

- Artist Liner, kalemtraşla açılmaya gerek duyulmayan kalem formunda asansörlü eyeliner’dır.

- Ultra kremsi dokusu ile gözlere zahmetsizce tüm gün süren yoğun bir hat kazandırır.

- Buğulu göz makyajı için kolay dağıtılabilir bir yapısı vardır. İpeksi, süper kaygan yapısı ve zengin siyah rengiyle gözlere istenen etkiyi kolaylıkla verir.

- Asansörlü bir kalem olduğu için ihtiyacınızdan fazla açılmaması tavsiye edilir. Kullanım sırasında kırılabilir.
- Üst kirpik dibi boyunca kuyruklu bir çizgi çekin. Küçük düz bir fırça ile çizgiyi yukarı doğru hafifçe dağıtın. Sonra alt kirpik tabanı boyunca da bir çizgi çizin. Yine aynı fırça ile hattı düzeltin. Kalemi fırça ile sabitlemek, rengin yoğunluğunu arttırır.

- Kalemin dayanıklılığını arttırmak için öncesinde göz kapağına Make Up For Ever Eye Prime uygulayabilirsiniz. Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı sağlayan göz makyaj bazıdır. Göz makyajının gün boyu bozulmadan kalması için güçlü bir zemin hazırlar.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
5.5 ML
EYE PRIME
30
Doğal Renkli Far Bazı

Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı sağlayan far bazıdır. Göz makyajının gün boyu bozulmadan kalması için güçlü bir zemin hazırlar. Farın rengini daha canlı gösterir. Balmumları ve mineral tozlarla zenginleştirilmiştir; göz kapağını kurutmaz ve yıpratmaz. Far bazı sayesinde makyaj göz kapaklarında kırışıklık ya da topaklanma yaratmaz. Doğal rengi sayesinde her cilt tonu ve her renkte göz farıyla kullanılabilir. Göz kapağını aydınlatmak için tek başına da kullanılabilir.61,00 TL 30,50 TL