​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

BORD DE PLAGE VELVET SHADOW STICK

Kremsi Yapıda Stik Far - Sınırlı Üretim

105

105,00 TL

Nars Bord De Plage Velvet Shadow Stick, Nars’ın 2017 Yaz Koleksiyonu için sınırlı sayıda üretilen stik göz farıdır. Gözlerde uzun süre dayanıklı ve yoğun renk sağlayan stik şeklinde göz farıdır. Bu ürün ile gözlerinize zahmetsizce makyaj yapabilir; stik farı ister tek başına, isterseniz başka renklerle karıştırıp gölgeli bir efekt yaratmak için de kullanabilirsiniz. Gün boyu kalıcılığını korur, bulaşmaz ve dağılmaz. Stik formda olmasından dolayı pratiktir, kolay uygulanır ve dağıtılır. Çantada taşınabilir. Bu sınırlı sayıdaki stik far, mat ve ışıltılı olmak üzere 3 farklı renge sahiptir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
BORD DE PLAGE HIGHLIGHTING AND BRONZING PALETTE

NARS

BORD DE PLAGE HIGHLIGHTING AND BRONZING PALETTE

Aydınlatıcı ve Bronzlaştırıcı Palet - Sınırlı Üretim

295,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Velvet Shadow Stick:

- Kadifemsi formüle sahip stik şeklinde fardır.

- Stik formda olmasından dolayı pratiktir, kolay uygulanır ve dağıtılır. Çantada taşınabilir.

- Gün boyu kalıcılığını korur, bulaşmaz ve dağılmaz.

- Stik farı ister tek başına, isterseniz başka renklerle karıştırıp gölgeli bir efekt yaratmak için de kullanabilirsiniz.

- Bu sınırlı sayıdaki stik far, mat ve ışıltılı olmak üzere 3 farklı renge sahiptir.
- Nars Velvet Shadow Stick’i göz kapağınıza sürüp, Nars Diffusing Brush #41 ile dağıtabilirsiniz. Bu fırça yoğun kılları sayesinde, ürünü dağıtmak ve buğulu gözler yaratmak için olmazsa olmazdır.

- Açık renkli stik farı kaş kemiğinizi ve göz pınarınızı aydınlatmak için de kullanabilirsiniz.

- Renkleri birlikte kullanıp pratik gölgeli makyaj yapmak için de idealdirler.

- Stik formlu olduklarından dolayı bu farlar ile buğulu göz makyajı en güzel şekilde yapılabilir. Stik far ile kalın bir çizgi çekip, Nars Diffusing Brush #41 ile rengi çok hafif dağıtabilirsiniz. Buğulu bir göz makyajınız olur.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
BORD DE PLAGE HIGHLIGHTING AND BRONZING PALETTE
295
Aydınlatıcı ve Bronzlaştırıcı Palet - Sınırlı Üretim

Nars Bord De Plage, daha çok ışık daha çok parlaklık demek! Sınırlı üretim olan bu aydınlatıcı ve bronzlaştırıcı palette, 2 renk bronzer ve 4 adet de highlighter rengi bulunuyor. Highlighter renkleri tüm ciltlerle uyumlu evrensel tonlar taşıyor ve 2 farklı efektle kullanılabiliyor: Kuru kullanıldığında sağlıklı bir parlaklık, ıslak kullanıldığında ise transparan sonuç veriyor. İncilerden ve pigmentlerden oluşan Transparan Prizma Teknolojisi eşsiz hafiflikte ve lüks dokuda transparan bir ten yaratıyor. Bronzer’lar ise Sun Wash Diffusing serisinden Laguna ve Casino. Bunlar, cilt üzerinde görünür bir ışıltı oluşturmadan natürel bir bronzluk ve sıcaklık yaratmak konusunda ustalar. Allık, kontür ve bronz pudra olarak kullanılabilirler. Paletteki renklerin detayları aşağıdadır.295,00 TL