​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

MAKE UP FOR EVER ARTY BLOSSOM EYESHADOW PALETTE

Pastel Renkli Far Paleti

60

59,50 TL


119,00 TL

Make Up Forever Arty Blossom Eyeshadow Palette, inci parlaklığında tam 8 far renginden oluşuyor: Mürdüm, bakır, altın bej, şeftali, pembe, turkuvaz, yeşil ve beyaz. Far paletinde doğal renk geçişleri ve etkili gölgeler elde etmek için 2 profesyonel far fırçası da yer alıyor.

Birlikte Kullan
EYE PRIME

Make Up For Ever

EYE PRIME

Doğal Renkli Far Bazı

30,50 TL 61,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up Forever Arty Blossom Eyeshadow Palette:

- Make Up Forever, Arty Blossom far paleti, baharı anımsatan doğal ve canlı renklerden oluşuyor: Mürdüm, bakır, altın bej, şeftali, pembe, turkuvaz, yeşil ve beyaz.

- Tam 8 farklı rengiyle romantik ve çekici bir etki bırakmayı amaçlayan Arty Blossom, sıra dışı yeni formülüyle de oldukça farklı. İnci parlaklığı ve doğal renk geçişleri sunan far paleti, cilde anında uyum sağlıyor.

- Cildi aydınlatıp hafif bir parlaklık kazandıran Arty Blossom’ın ışıltılı renkleri üst üste birçok defa uygulanabiliyor.

- Işık ve renk efektlerini sanki resim yapar gibi kullanmaya olanak sağlayan paletteki farlar, kadınlara taze, modern ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

- Far paletinde doğal renk geçişleri ve etkili gölgeler elde etmek için 2 profesyonel far fırçası da yer alıyor.

Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
5.5 ML
EYE PRIME
30
Doğal Renkli Far Bazı

Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı sağlayan far bazıdır. Göz makyajının gün boyu bozulmadan kalması için güçlü bir zemin hazırlar. Farın rengini daha canlı gösterir. Balmumları ve mineral tozlarla zenginleştirilmiştir; göz kapağını kurutmaz ve yıpratmaz. Far bazı sayesinde makyaj göz kapaklarında kırışıklık ya da topaklanma yaratmaz. Doğal rengi sayesinde her cilt tonu ve her renkte göz farıyla kullanılabilir. Göz kapağını aydınlatmak için tek başına da kullanılabilir.61,00 TL 30,50 TL