MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Garantisi ile
326
NARS

NARS ERDEM NIGHT GARDEN MAKE UP SET

Erdem Night Garden Makyaj Seti

300 MT Puan İcon

300,00 TL


626,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Erdem Night Garden Makyaj Seti’nin içerisinde koleksiyonun sevilen far paleti Night Garden (canlı ve koyu tonlu 6 far), açık kayısı renkli saten bitişli kalem ruj Floralies, altın sarısı kalem far Corcovado ve Climax maskara (mini boy 1.8 gr) yer alıyor. Climax maskara hariç ürünlerin hepsi orijinal boydur ve bu setin gerçek fiyatı 626TL’dir. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer almaktadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Göz Makyaj Bazı

185,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Erdem Eyeshadow Palette ‘Night Garden’ Far Paleti: Tam 6 renk fardan bu palette ışıltılı ve mat tonlara sahip canlı ve koyu tonlar yer alır. Gözlere çekici efektler veya iddialı dokunuşlar vermek için mükemmeldir. Farları tek tek ya da karıştırarak, istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Zengin pigmentasyona sahiptirler. Tek sürüşte bile yoğun renk verirler.

Night Garden Far Paleti
Oleander (ışıltılı altın)
Indio (saten orman yeşili)
Reborn (saten kadifeçiçeği)
Fauna (mat koyu kahve)
Sprung (saten lacivert)
Matira (saten siyah)

Nars Soft Touch Shadow Pencil ‘Corcovado’ Kalem Far:
Altın sarısı çok yönlü jumbo kalem fardır. Yumuşak ve kremsi yapısı, göze kolay ve pürüzsüz uygulanmasını sağlar. Gözlere renk vermek ve aynı zamanda gözleri aydınlatmak için kullanılır. Uzun süre kalıcı formüle sahiptir. Far olmasının yanı sıra kalem formundan dolayı eyeliner gibi de kullanılabilir. Bu jumbo kalem, toz göz farı için de mükemmel baz olur.

Nars Satin Lip Pencil ‘Floralies’ Kalem Ruj:
Açık kayısı renkli dudakları nemlendirirken onlara renk veren jumbo kalem rujdur. Saten bitişlidir. Uzun süre kalıcı formüle sahiptir. Dudakları kurutmaz, nemlendirir. Jumbo kalem şekliyle çok kullanışlıdır; dudaklara çizgi çekmek, dudağın tamamına rengi uygulamak ya da başka bir ruj ile eşleştirmek için kullanabilirsiniz.

Nars Climax Mascara (Mini Boy) Maskara: Ağırlık yapmayan formülüyle kirpiklere maksimum hacim veren ve kıvrım kazandıran maskaradır. Topaklanmaya sebep olmadan kirpiklerde çarpıcı bir görünüm yaratır. Kirpiklerde ağırlık ve sertlik oluşturmaz. En kısa kirpiği dahi kökten uca sararak ona renk ve boyut verir. Kuruyup dökülmez, akmaz, uzun süre kalıcıdır. Kokusuzdur ve paraben içermez. Maskara 1.8 Gramdır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
7 ML
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
185 MT Puan Buton
Göz Makyaj Bazı

Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base, göz makyajının dağılmasını, çizgilerin arasına girmesini ve topaklanmasını önleyen göz makyaj bazıdır. Göz makyajının tüm gün dayanmasına imkan verir. Göz farını zahmetsizce uygulamanıza yardımcı olarak eşit bir görünüm sağlar. Göz kapağındaki renk farklılıklarını ve kızarıklıkları anında gidererek göz makyajının gerçek rengini gösterir. Anında mat bir son dokunuş görüntüsü oluşturur, saniyeler içinde hızla kurur. Ağırlık veya kuruma hissi bırakmaz. Derin deniz özlerinin ve pirinç kepeği özünün güçlendirilmiş anti-inflamatuar özelliği sayesinde güçlü bir antioksidandır. Farklı cilt tonlarına uygun 4 tona sahiptir. Cilt tonunuzdan 1-2 ton açık kullanarak gözlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz. Bu baz doğal bir görüntü yakalamak için de kullanılabilir. Bu amaçla far altına kullanabileceğiniz gibi tek başına da bu renkli bazları kullanabilirsiniz. Eyeliner’ınızın dağılıp yayılmaması için de bu bazı uygulayabilirsiniz.
RENK
Light - Açık Ten Rengi
Medium - Orta Ten Rengi
Medium / Dark - Orta / Koyu Ten Rengi
Dark - Koyu Ten Rengi
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
185,00 TL
Birlikte Kullan Buton
GÜNEŞ %30'A VARAN İNDİRİMLER
Kampanya Aç