MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
46
NARS

NARSISSIST HARDWIRED EYE KIT

Narsissist Özel Far Paleti

149 MT Puan İcon

149,00 TL


195,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Hardwired Eye Kit, cesur göz makyajından gündüz kullanılabilecek nude göz makyajına kadar size çeşitli göz makyajları yapmaya imkan tanıyan bir far paletidir. Palet, mat ve parlak yapıda 6 far, mini boy kahverengi göz kalemi ve seyahat boy far fırçası içerir. Paletteki ürünlerin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Şeffaf Far Bazı

115,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Hardwired Eye Kit:

- “Smoky Eyes” yapmak için ideal bir far paletidir. Mat ve ışıltılı yapıda tam 6 renkten oluşur.

- Paletteki far renkleri:

Soft Vanilla Bone: Vanilya
Lilac Stone: Lila
Twilight Purple: Işıltılı siyahımsı mor
Soft Starlight: Şampanya
Ivy Shimmer: Işıltılı sarmaşık yeşili
Black Galaxy: Mat siyah

- Farları tek tek ya da karıştırarak, istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

- Palette ayrıca mini boy göz kalemi (Via De Martelli Larger Than Life Eyeliner) ile seyahat boy far fırçası (Wide Contour Brush #43) vardır.
Via De Martelli Larger Than Life Eyeliner, orta koyulukta maun bir kahverengidir. Gözlere derinlik ve istenirse dumanlı bir ifade katar.

Wide Contour Brush #43 ise, açılı şekli ile göz kapağınızın tamamına far sürmeye ya da detay uygulama yapmayı bile mükemmel kılar. Açılı şekli, far uygulamasını kontrollü yapmanızı sağlar.
-Fardan önce göz kapağınıza far bazını uygulayın. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Farın dağılıp bozulmasını önler. Özellikle yağlı göz kapakları için vazgeçilmezdir. Renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

-Nars Eye Shadow Brush #40 ile açık renkleri göz kapağınıza oturtup, Nars Blending Eyeshadow Brush #42 ile üzerine koyu renkleri uygulayabilirsiniz. Nars Wide Contour Eye Shadow Brush #43 ile de net hatlı hassas uygulamalar yapıp, dumanlı göz makyajınızı mükemmelleştirebilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
NARS
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
115 MT Puan Buton
Şeffaf Far Bazı

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
115,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç