​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

NARSISSIST LOADED EYESHADOW PALETTE

Far Paleti

275

275,00 TL

NARSissist Loaded Eyeshadow Palette, gözlerde zengin gölgeler oluşturmak için tasarlanmış tam 12 renkli far paletidir. Yoğun pigmentli bu farlar, yeni bir formülle tasarlanmışlardır; kadifemsi bir yapıya sahiptirler. Tek dokunuşla bile gözlere güçlü bir renk verirler. Palette 5 ışıltılı, 5 mat, 1 metalik ve 1 saten bitişli far yer almaktadır. Farların renk detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Şeffaf Far Bazı

95,00 TL
HIZLI İNCELE
NARSissist Loaded Eyeshadow Palette:

- Tam 12 yeni formüllü rengin yer aldığı far paletidir. Farlar, kadifemsi bir yapıya sahiptirler.

- Yumuşak ve kolay sürümlüdürler.

- Yoğun pigmentli bu farlar, tek dokunuşla bile gözlere güçlü bir renk verirler.

- Gözlerde zengin gölgeler yaratırlar.

- Paletteki far tenkleri:

Newbury Street: Beyaz Altın (Işıltılı)
Windsor: Sıcak Bej (Mat)
Privilege: Altın (Metalik)
Dover: Natürel Kahve (Mat)
Foix: Şeftali (Mat)
Castille: Amber Kahve (Mat)
Alnwick: Bakır (Işıltılı)
Beaumaris: Çikolata Kahve (Işıltılı)
Splendor: Kurşuni (Işıltılı)
Versailles: Bronz (Işıltılı)
Montaillou: Koyu Kahve (Mat)
Reale: Siyah (Saten)
- Fardan önce göz kapağınıza far bazını uygulayın. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Farın dağılıp bozulmasını önler. Özellikle yağlı göz kapakları için vazgeçilmezdir. Renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Nars Eye Shadow Brush #40 ile açık renkleri göz kapağınıza oturtup, Nars Blending Eyeshadow Brush #42 ile üzerine koyu renkleri uygulayabilirsiniz. Nars Diffusing Brush #41 ile de dumanlı göz makyajı için gölgeler yapabilirsiniz.
- Paletteki renkleri iyi bir harmanlayıcı fırça ile sürebilirsiniz. Makyaj artistlerinin önerisi Nars Blending Eyeshadow Brush #42. Bu fırça ile ışıltılı dokuları efor sarfetmeden kolayca göz kapağına yayabilirsiniz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
95
Şeffaf Far Bazı

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.95,00 TL