​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


2 - Steel - Çelik
%50
MAKE UP FOR EVER

AQUA CREAM

6 GR

Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

34

33,50 TL


67,00 TL

Make Up For Ever Aqua Cream, suya dayanıklı çok amaçlı bir renklendiricidir. Kremsi yapıdadır. Sedef pigment içeriği oldukça yoğun olan ürün, parlak bir görünümle birlikte anında renk yoğunluğu sağlar. 22 rengi bulunan bu kremin 16 rengi far ve allık, 6 rengi de ruj ve allık olarak kullanılabilir. Renkler tek başına kullanılabildiği gibi birbirleriyle karıştırılıp da uygulanabilir. Aqua Cream, hem parmak uçlarıyla hem de fırçayla uygulama yapmaya elverişlidir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
SHADER BRUSH - SMALL - 220

Make Up For Ever

SHADER BRUSH - SMALL - 220

Gölgelendirme Fırçası – Küçük

32,00 TL 64,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Aqua Cream:

- Kremsi yapıda, suya dayanıklı çok amaçlı bir renklendiricidir. Uzun süre kalıcı formülü, en sert koşullar altında bile kırışıklık oluşturmaz ya da akmaz.

- Sedef pigment içeriği (mat siyah rengi haricinde) oldukça yoğun olan ürün, parlak bir görünümle birlikte anında renk yoğunluğu sağlar.

- 22 rengi bulunan bu kremin 16 rengi far ve allık, 6 rengi de ruj ve allık olarak kullanılabilir. 5, 6, 7, 8, 9, 10 no’lu renk tonları dudaklar ve yanaklar için formüle edilmiştir. 1, 2, 3, 4, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21 ve 22 no’lu renk tonları ise gözler ve yanaklar için tasarlanmıştır.

- Renkler tek başına kullanılabildiği gibi birbirleriyle karıştırılıp da uygulanabilir. Aqua Cream, hem parmak uçlarıyla hem de fırçayla uygulama yapmaya elverişlidir.

- Dudaklarda ya da yanaklarda kullanmadan önce buraları nemlendirmek gerekir. Hızlı kuruduğu için kat kat uygulama yapılmaması iyi olur.
- Make Up For Ever Aqua Cream’i hem parmak uçlarıyla hem de fırçayla uygulayabilirsiniz. Fakat ürün hızlı kuruduğu için kat kat uygulama yapmayın. Tek seferde uygulama yapmaya özen gösterin.

- Dudaklara uygulama yapmak için Make Up For Ever Precision Lip Brush #302’yi kullanabilirsiniz. Herhangi bir dudak ürününü uygulamak için en ideal klasik dudak fırçasıdır.

- Far uygulaması için Make Up For Ever Small Shader Brush #220 ince uçlu fırçayı kullanabilirsiniz. Krem, toz ve sıkıştırılmış farları göz kapağına çok iyi oturtur. İnce uçlu olduğu için rengi gözün katlanma çizgisinden göz pınarına kadar istenilen yere hassas bir şekilde uygulama imkanı verir. Bu fırça, profesyonellerin de en sevdiği fırçalardandır. Eğer eyeliner gibi uygulama yapmak istiyorsanız, Make Up For Ever Definer Eyeliner Brush #256 eyeliner fırçasını kullanabilirsiniz.

- Yanaklara uygulama yapmak için Make Up For Ever Buffer Blush Brush #154’ü kullanabilirsiniz. Bebeksi bir allık etkisi için oldukça yüksek performans sağlar. Bu fırça, bir tıraş fırçası gibi tasarlanmıştır. Çok dayanıklıdır. Küçük dairesel hareketler yaparak kontrollü bir allık uygulaması yaratmak için kullanabilirsiniz.

- Dudaklarınızda ya da yanaklarınızda Aqua Cream’i kullanmaya geçmeden önce bu bölgeleri makyaj bazı ile nemlendirin. Make Up For Ever Hydrating Primer’ı kullanabilirsiniz.

- Aqua Cream’in renk tonları, yeni renkler oluşturmak amacıyla karıştırılabilir. Kendinize özel görünümler yaratmak için Make Up For Ever’in ışıltılı tozları Glitters, Star Powder, Diamond Powder gibi diğer ürünleri Aqua Cream ile birlikte kullanabilirsiniz. Ama Aqua Cream’den önce uygulamalısınız. Aqua Cream uygulamasından sonra ise Make Up For Ever Aqua Seal (göz makyajını suya dayanıklı hale getiren likit) uygulayarak göz makyajını sabitleyebilirsiniz. Bu ürünün alkolsüz formülü cildi tahriş etmez ve renkler/sedefsi etkiler daha yoğun görünür.

- Suya dayanıklı göz makyajınızı temizlemek için Make Up For Ever Sens'Eyes’ı kullanabilirsiniz. Bu, göz ve dudak makyajını çıkarmaya yarayan bir jel temizleyicidir. Mineral yağ içermez. En suya dayanıklı makyajı bile kalıntı bırakmadan, cildi yıpratmadan kolayca temizler.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
SHADER BRUSH - SMALL - 220
32
Gölgelendirme Fırçası – Küçük

Make Up For Ever Shader Brush 220; ürünlerin eşit ve yoğun sonuçlar için cömert bir şekilde uygulanmasını sağlayan profesyonelere yönelik fırçadır.64,00 TL 32,00 TL