​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


AQUA SMOKY MAKE UP SET
%50
MAKE UP FOR EVER

AQUA SMOKY MAKE UP SET

Suya Dayanıklı Smoky Göz Makyaj Seti

85

85,00 TL


170,00 TL

Make Up For Ever Aqua Smoky Set, Baby Pink Diamond Collection şeker pembesi dudak parlatıcı, Aqua Shadow mat mavi ve Aqua Shadow mat yeşil kalem fardan oluşuyor. Suya dayanıklı bu kalem farlar ile göz makyajınız asla dağılmaz, bulaşmaz, akmaz. Setin Gerçek Değeri 170TL.

Birlikte Kullan
PRECISION SMUDGER BRUSH - SMALL - 202

Make Up For Ever

PRECISION SMUDGER BRUSH - SMALL - 202

Hassas Dağıtma Fırçası – Küçük

32,00 TL 64,00 TL
HIZLI İNCELE
Setin içinde yer alan ürünler aşağıdaki gibidir:

Aqua Shadow Matte Navy Blue ve Matte Green : Gözlerinizi yoğun ve karşı konulmaz mavi ve yeşil renkleriyle donatır. Bu kalem farlaı, isterseniz göz kalemi gibi isterseniz tüm göz kapağınıza uygulayarak kullanabilirsiniz. Gözlere mükemmel aydınlık ve canlılık verir.

Eşi görülmemiş dokusu, mükemmel bir kalıcılık sağlar, suya dayanıklıdır ve cilt kırışıklıklarını vurgulamaz. Oranı ayarlanabilir kapatıcılığı, doğal olmasının yanı sıra incelikli bir makyaj sağlar ve parmak uçlarınızla kolaylıkla dağıtılabilir.

Baby Pink Diamond Collection: Şeker pembesi rengi ile dudaklara göz alıcı ve yoğun bir parlaklık sunar. Özellikle ultra parlak bir etki yaratmak için tasarlanmış ipeksi bir fırçasıya sahiptir.
1) Aqua Shadow’u mat maviyi doğrudan göz kapağına uygulayın ve sonra parmak uçlarınızla ya da Concealer Brush #174, Precision Smudger Brush # 202 ya da Blender Brush # 218 fırçalarını kullanarak dağıtın. Gölgeli görünüm için göz kapağının kıvrım yerine kadar yayabilirsiniz. Ürün kururken, gözlerinizi kırpmadan birkaç saniye bekleyin. Yeşili gözün crease denilen katlanma yerine fındık rengi ile gölge yapın. Kalem farda kullandığınız fırçayı kullanabilirsiniz bu işlemde. Aqua Shadow, suya dayanıklı makyaj ve hassas gözler için özel olarak tasarlanmış olan Sens'Eyes makyaj temizleyiciyle kolaylıkla çıkarılabilir. Son olarak, Smoky Stretch maskara ile kirpiklerinize hacim ve uzunluk verin.

2)Rujunuzu uygulayıp makyajı bitirin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
PRECISION SMUDGER BRUSH - SMALL - 202
32
Hassas Dağıtma Fırçası – Küçük

Make Up For Ever Precision Smudger Brush 202; yüksek hassasiyetle her yapıdaki ürünü kirpik çizgisine uygulamak ve dağıtmak için gerekli bir fırçadır.64,00 TL 32,00 TL