MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Hydra - Işıltılı Koyu Yeşil
%30
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

LIMITED EDITION DUAL INTENSITY EYESHADOW

1.5 GR

Islak ve Kuru Kullanılabilen Çift Etkili Tekli Far – Sınırlı Üretim

98,00 TL


140,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Dual Intensity Eyeshadow, ıslak ve kuru kullanılabilen çift etkili tekli fardır. Hafif parlak bir sonuç için kuru, daha yoğun ve metalik bir parlaklık için nemli fırça ile uygulanabilir. Yoğun renk pigmentine sahip farları karıştırıp gölgeli makyaj yapabilir ya da tek başına kullanabilirsiniz. Renklerinin ilhamını mücevherlerden alan bu farların şimdi 2 yeni rengi daha var. Üstelik bu renkler sınırlı üretim: Titania (Metalik Gümüş) ve Hydra (Işıltılı Koyu Yeşil).

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1949
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1950
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Göz Makyaj Bazı

220,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Dual Intensity Eyeshadow:

- İlhamını mücevher renklerinden alan bu far ailesine -sınırlı üretim- 2 yeni renk daha katıldı: Titania (Metalik Gümüş) ve Hydra (Işıltılı Koyu Yeşil).

- Islak ve kuru kullanılabilen çift etkili tekli fardır. Hafif parlak bir sonuç için kuru, daha yoğun ve metalik bir parlaklık için nemli fırça ile uygulanabilir.

- Nars Wet&Dry Eyeshadow Brush #49, Dual Intensity farlar için çift yönlü kullanıma uygun, kuru ve ıslak kullanılabilen ideal far fırçasıdır.

- Yoğun renk pigmentine sahip farları karıştırıp gölgeli makyaj yapabilir ya da tek başına kullanabilirsiniz.

 - Farların lüks ve yumuşak dokusu, gözlerde dramatik bir etki yaratır.
- Nars Dual Intensity Eyeshadow farı uygulamadan önce göz kapağınıza Nars Smudge Proof Eyeshadow Base far bazını sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Ayrıca farın renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Nars Wet&Dry Eyeshadow Brush #49, kuru ve ıslak kullanılabilen far fırçasıdır. Yoğun ve metalik görünüm için fırçayı nemlendirin ve ürünü fırçaya alıp uygulama yapın. Hafif parlaklık için ise fırçayı klasik şekilde kuru kullanabilirsiniz.

- Çok yoğun metalik bir görünüm için kuru fırçaya aldığınız farı, tüm göz kapağı üzerine, kaşlara doğru yayın. Sonra, daha yoğun bir görünüm için fırçayı nemlendirip aynı farı ıslak olarak sürün.

- Son olarak kirpiklerinize Nars Audacious Mascara ile uzunluk vererek, etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

- Makyajınızı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
7 ML
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
Göz Makyaj Bazı

Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base, göz makyajının dağılmasını, çizgilerin arasına girmesini ve topaklanmasını önleyen göz makyaj bazıdır. Göz makyajının tüm gün dayanmasına imkan verir. Göz farını zahmetsizce uygulamanıza yardımcı olarak eşit bir görünüm sağlar. Göz kapağındaki renk farklılıklarını ve kızarıklıkları anında gidererek göz makyajının gerçek rengini gösterir. Anında mat bir son dokunuş görüntüsü oluşturur, saniyeler içinde hızla kurur. Ağırlık veya kuruma hissi bırakmaz. Derin deniz özlerinin ve pirinç kepeği özünün güçlendirilmiş anti-inflamatuar özelliği sayesinde güçlü bir antioksidandır. Farklı cilt tonlarına uygun 4 tona sahiptir. Cilt tonunuzdan 1-2 ton açık kullanarak gözlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz. Bu baz doğal bir görüntü yakalamak için de kullanılabilir. Bu amaçla far altına kullanabileceğiniz gibi tek başına da bu renkli bazları kullanabilirsiniz. Eyeliner’ınızın dağılıp yayılmaması için de bu bazı uygulayabilirsiniz.
RENK
Light - Açık Ten Rengi
Medium - Orta Ten Rengi
Medium / Dark - Orta / Koyu Ten Rengi
Dark - Koyu Ten Rengi
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
220,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter