MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Garantisi ile
Titania - Metalik Gümüş
50
NARS

LIMITED EDITION DUAL INTENSITY EYESHADOW

Islak ve Kuru Kullanılabilen Çift Etkili Tekli Far – Sınırlı Üretim

90 MT Puan İcon

90,00 TL


140,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Dual Intensity Eyeshadow, ıslak ve kuru kullanılabilen çift etkili tekli fardır. Hafif parlak bir sonuç için kuru, daha yoğun ve metalik bir parlaklık için nemli fırça ile uygulanabilir. Yoğun renk pigmentine sahip farları karıştırıp gölgeli makyaj yapabilir ya da tek başına kullanabilirsiniz. Renklerinin ilhamını mücevherlerden alan bu farların şimdi 2 yeni rengi daha var. Üstelik bu renkler sınırlı üretim: Titania (Metalik Gümüş) ve Hydra (Işıltılı Koyu Yeşil).

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N1949
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N1950
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Şeffaf Far Bazı

195,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Dual Intensity Eyeshadow:

- İlhamını mücevher renklerinden alan bu far ailesine -sınırlı üretim- 2 yeni renk daha katıldı: Titania (Metalik Gümüş) ve Hydra (Işıltılı Koyu Yeşil).

- Islak ve kuru kullanılabilen çift etkili tekli fardır. Hafif parlak bir sonuç için kuru, daha yoğun ve metalik bir parlaklık için nemli fırça ile uygulanabilir.

- Nars Wet&Dry Eyeshadow Brush #49, Dual Intensity farlar için çift yönlü kullanıma uygun, kuru ve ıslak kullanılabilen ideal far fırçasıdır.

- Yoğun renk pigmentine sahip farları karıştırıp gölgeli makyaj yapabilir ya da tek başına kullanabilirsiniz.

 - Farların lüks ve yumuşak dokusu, gözlerde dramatik bir etki yaratır.
- Nars Dual Intensity Eyeshadow farı uygulamadan önce göz kapağınıza Nars Smudge Proof Eyeshadow Base far bazını sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Ayrıca farın renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Nars Wet&Dry Eyeshadow Brush #49, kuru ve ıslak kullanılabilen far fırçasıdır. Yoğun ve metalik görünüm için fırçayı nemlendirin ve ürünü fırçaya alıp uygulama yapın. Hafif parlaklık için ise fırçayı klasik şekilde kuru kullanabilirsiniz.

- Çok yoğun metalik bir görünüm için kuru fırçaya aldığınız farı, tüm göz kapağı üzerine, kaşlara doğru yayın. Sonra, daha yoğun bir görünüm için fırçayı nemlendirip aynı farı ıslak olarak sürün.

- Son olarak kirpiklerinize Nars Audacious Mascara ile uzunluk vererek, etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

- Makyajınızı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
195 MT Puan Buton
Şeffaf Far Bazı

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
195,00 TL
Birlikte Kullan Buton