MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

CLEAR STICK UV PROTECTOR WETFORCE SPF 50+

15GR

Suya ve Tere Dayanıklı, Güneşe Karşı Koruyucu Şeffaf Stik SPF50+

230 MT Puan İcon

230,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Clear Stick UV Protector SPF50+, güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan stik şeklinde şeffaf güneş koruyucudur. SPF50+ gibi çok yüksek bir güneş korumasına sahiptir. Su ve ter ile temasta koruma daha da güçlenir (Wetforce teknolojisi) ve cilt yüzeyinde beyaz iz bırakmaz, tamamen transparandır. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı en etkili şekilde korur. Tüm cilt tipleri için uygun bir üründür. Makyajın üstünde bile kullanılabilir, iz bırakmaz. Ciltte yumuşaklık ve rahatlama sağlar. Kırışıklık ve koyu leke gibi UV kaynaklı yaşlanmayı önler. Hoş olmayan kokuları hoş bir kokuya dönüştürür. Yapışkan değildir, serinlik hissi verir. Yüz ve vücut için kullanılabilir. UV ışınları yoğun olduğu zaman, makyaj üzerinde koruma istendiği zaman, açık hava sporlarında, burun, yanaklar ve omuzlar gibi hassas bölgelerde, kış sporlarında rahatlıkla kullanılması için tasarlanmıştır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
WET FORCE EXPERT SUN AGING PROTECTION LOTION SPF50+

SHISEIDO

WET FORCE EXPERT SUN AGING PROTECTION LOTION SPF50+

Suya ve Tere Dayanıklı, İz Bırakmayan Güneşe Karşı Koruyucu Losyon SPF50+

260,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Clear Stick UV Protector SPF50+:

- SPF50+ ile güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan stik şeklinde şeffaf güneş koruyucudur.

- Wetforce teknolojisi ile su ve ter ile temasta koruma daha da güçlenir.
- Doğrudan tene veya makyaj üzerinden de uygulanabilir. Şeffaf yapıda olduğundan azla iz bırakmaz.

- Kırışıklıklar ve koyu lekeler gibi cilt endişelerine yol açan UV kaynaklı hasarı önlemek için cilt bakımı bileşenleri ile formüle edilmiştir: Soya Lesitini (kırışıklıkları önler) ve yağda çözülebilen meyan özü (koyu lekeleri önler).

- Tüm cilt tipleri için uygun bir üründür.

- Yüz ve vücut için kullanılabilir.

- Hoş olmayan kokuları hoş bir kokuya dönüştürür.

- Ciltte yumuşaklık ve rahatlama sağlar. Kırışıklık ve koyu leke gibi UV kaynaklı yaşlanmayı önler.

- Yapışkan değildir, serinlik hissi verir.

- UV ışınları yoğun olduğu zaman, makyaj üzerinde koruma istendiği zaman, açık hava sporlarında, burun, yanaklar ve omuzlar gibi hassas bölgelerde, kış sporlarında rahatlıkla kullanılması için tasarlanmıştır.
- Ürünü döndürerek yaklaşık 1 cm olacak şekilde çıkarın. Doğrudan ve eşit olarak cilt yüzeyine hatta makyaj üstüne uygulayın. Burun gibi dar alanlar için ürünü parmak ucuna alıp uygulayın.

- Alın boyunca ve yanaklar üzerinde zigzag hareketle uygulayın. Gerekirse parmak uçlarını kullanarak göz kapaklarına ve burna uygulayın.

- Geniş alanlarda (el ve kol üstü gibi) zigzag hareketlerle uygulama yapın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WET FORCE EXPERT SUN AGING PROTECTION LOTION SPF50+
SHISEIDO
100ML
WET FORCE EXPERT SUN AGING PROTECTION LOTION SPF50+
260 MT Puan Buton
Suya ve Tere Dayanıklı, İz Bırakmayan Güneşe Karşı Koruyucu Losyon SPF50+

Shiseido Expert Sun Aging Protection Lotion SPF50+, geliştirilmiş WetForce teknolojisi ile güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan güneş losyonudur. Su ve ter ile temasta koruma daha da güçlenir (Wetforce teknolojisi) ve yeni formülüyle cilt yüzeyinde beyaz iz bırakmaz. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı en etkili şekilde korur.Tüm cilt tipleri için uygun bir üründür. Adeta güneşe karşı kalkan oluşturur. Kuruluk ve oksidasyonun sebep olduğu zararları önlemeye yardımcı olan cilt bakımı içeriklerine sahiptir. Ciltte yumuşaklık ve rahatlama sağlar. Kırışıklık ve koyu leke gibi UV kaynaklı yaşlanmayı önler. Ter kokusunu hoş bir kokuya dönüştürür. İnce ve ipeksi bir yapıya sahiptir, yapışkan değildir. Plajda, havuzda, su sporlarında, kış sporlarında kullanmak için mükemmeldir. Su ve ter ile temasta güneş koruması güçlendiği için sürekli tazelemeniz gerekmez. Yüz ve vücut için kullanılabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
260,00 TL
Birlikte Kullan Buton
21 HAZİRAN EN UZUN GÜN
Kampanya Aç