MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Garantisi ile
234
SHISEIDO

SUN COMPACT POWDER & LOTION SET 4

Suya Dayanıklı Güneş Güzellik Seti - Nötr Esmer Ten Rengine Uygun

189 MT Puan İcon

189,00 TL


423,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Sun Compact Powder &Lotion Set 4, nötr esmer ten renkleri için suya dayanıklı güneş güzellik setidir. Bu sette, Shiseido Wet Force Expert Sun Aging P Lotion Plus SPF30 (yüz ve vücut için güneşe ve yaşlanmaya karşı koruyucu losyon) ve Shiseido UV Protective Compact Foundation SPF30 (SP70 rengi) (yağa, suya, tere dayanıklı kompakt fondöten) yer alıyor. Kompakt pudra kutusuzdur, refill olarak sette yer almaktadır. Bu 2 ürün de orijinal boydur. Ayrıca bu ürünler Beauty Inside Out'un çok şık, şeffaf makyaj çantasıyla birlikte sunulmaktadır. Setin gerçek fiyatı 423TL’dir. Ürünlerin detayları aşağıda yer almaktadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
PERFECT CLEANSING OIL

SHISEIDO

PERFECT CLEANSING OIL

Makyaj Temizleyici Yağ

250,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Sun Compact Powder &Lotion Set 4:

Shiseido Wet Force Expert Sun Aging P Lotion Plus SPF30 (50ML): Suya dayanıklı, cilt için güçlü bir koruma sağlayan yenilikçi güneş losyonudur. Güneş koruma faktörü 30’dur. Shiseido’ya özgü Wet Force teknolojisini barındırır, böylece suyla ve terlemeyle koruma etkisi daha da artar. Bu üstün UV karşıtı güneş losyonu, yüz ve vücut içindir. Kum yapışmaz. Göz yakmaz.

Shiseido UV Protective Compact Foundation SPF30 (SP70 rengi – 12GR- refill ürün/kutusuz): Yağa, suya, tere dayanıklı kompakt fondöten ürünüdür. Cilde pürüzsüzce ve eşit bir şekilde yayılır. Doğal ve mat bir bitiş sağlar. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcı özelliğe sahiptir. Islak ve kuru kullanılabilir. Tüm cilt tiplerine uygun yapıdadır. SPF30 ile makyajı ve güneş koruma özelliğini bir arada sunar. Kuruluğu önler, cildin ideal nemini ve yumuşaklığını koruyarak ciltteki kusurları kapatır.
SP70 rengi, nötr esmer ten renklerine uygundur.

Beauty Inside Out Makyaj Çantası: Özel tasarım şeffaf makyaj çantasıdır. Hem çok şıktır, hem de ürünlerinizi en güzel şekilde korur ve saklar.
- Shiseido Wet Force Expert Sun Aging P Lotion Plus SPF30’u güneşe çıkmadan önce tüm yüzünüze ve vücudunuza eşit şekilde sürün. 2-3 saatte bir tekrarlayın.Tüm yüze ve vücuda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

- Shiseido UV Protective Compact Foundation SPF30’u kendi süngeriyle uygulayın. Süngere ürün alın ve yüzün merkezinden dışa doğru eşit bir şekilde uygulayın.

- Kompakt fondötenden ve güneş losyonundan arınmak için Shiseido Perfect Cleansing Oil’i kullanabilirsiniz. Shiseido Perfect Cleansing Oil, suya dayanıklı güneş kremlerinin ve uzun süre kalıcı fondötenlerin kolayca çıkmasını sağlayan cilt temizleme yağıdır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
PERFECT CLEANSING OIL
SHISEIDO
180ML
PERFECT CLEANSING OIL
250 MT Puan Buton
Makyaj Temizleyici Yağ

Shiseido Perfect Cleansing Oil, yüzünüzdeki tüm kiri ve makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen ve cildi nemlendiren makyaj temizleyici yağdır. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarır. Göz makyajı temizliğinde de kullanılabilir. 180ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
250,00 TL
Birlikte Kullan Buton
SHISEIDO GÜNEŞ %20 İNDİRİM
Kampanya Aç