MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


232
SHISEIDO

SUN PROTECTION&BEAUTY SET SPF30

Güneş Koruma&Güzellik Seti SPF30

349,00 TL


581,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Sun Protection&Beauty Set SPF530, cildinizi korumak ve güzelleştirmek için seçtiğimiz 3 üründen oluşuyor. Sette: Wet Force Expert Sun Aging Protection Lotion SPF30 (100ML- orijinal boy ) Suya ve Tere Dayanıklı, İz Bırakmayan Güneşe Karşı Koruyucu Losyon, Waso Sleeping Mask (10ML-deneme boy) Gece Güzellik Maskesi, Sun Protection Lip Treatment SPF20 (4GR – orijinal boy) Dudaklar için Güneş Koruyucu Krem ve Tanning Compact Foundation Bronze SPF6 (orijinal boy) Bronzlaştırıcı Kompakt Fondöten yer alıyor. Setin gerçek değeri 581 TL’dir. Ürün detayları aşağıda yer almaktadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Wet Force Expert Sun Aging Protection Lotion SPF30 (100ML- orijinal boy )

Suya ve Tere Dayanıklı, İz Bırakmayan Güneşe Karşı Koruyucu Losyon

- Su ve ter ile temasta cilt koruması daha da güçlenen WetForce teknolojisine sahip güneş losyonudur. Hafif ve yumuşak bir dokusu vardır.

- SPF30 gibi çok yüksek güneş korumasına sahip bir üründür. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı en etkili şekilde korur. Kırışıklık ve koyu leke gibi UV kaynaklı yaşlanmayı önler.

- WetForce teknolojisi ile suya ve terlemeye karşı dayanıklıdır. Ürünü uyguladıktan sonra suyla temas ederseniz eğer, ürün 80 dakika boyunca cildinizde güçlü şekilde etkili olur. Hatta ıslandıkça cildi koruma kapasitesi bu teknoloji ile daha da artar.

- Yeni formülüyle ciltte beyazlık bırakmaz.

- Ter kokusunu hoş bir kokuya dönüştürme özelliği vardır.

Waso Sleeping Mask (10ML-deneme boy)

Gece Güzellik Maskesi


- Cilt işlevlerini güçlendirip, sabah kalktığınızda cildinizin canlı olmasını sağlayan jel dokulu gece maskesidir. Uykuya dalmadan önce cilde uygulanır ve maske sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Cildinize iyi bir gece uykusu verir.

- Çok az uyumak, güneş ışınlarına gereğinden fazla maruz kalmak, stres, kötü hava şartları ve başka birçok nedenden dolayı cildi cansız, mat ve yorgun gözüken kadınlar için tasarlanmış bir jel maskedir.

- Jel dokulu gece maskesi, geceleri gerçekleşen cildin doğal yenilenmesini güçlendirir. Hücre onarımı ve döngüsü için hücresel yakıt üretimini arttırır. Sıkılaştırılmış vitamin kapsülleri uygulama esnasında patlayarak sabah cildin ışıltılı ve temiz görünmesini sağlar, bu arada cilt etkili şekilde nem kazanır.

- İçeriğinde gerçek havuç hücreleri vardır. PhytoResist System+ teknolojisi ile üretilmiştir. Botaniklerin zengin nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya yardımcı olur. Bu teknolojide, doğal malzemelerden alınan besinler dikkatlice çıkarılır. Özleri bozulmadan korunur ve ürünlerin içeriğine katılır.

- Etken maddesi ise Japonya’ya özel bir bitki olan Yuzu’dur. Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğadan gelen özel bir güce sahiptir. Cildinizi aydınlatır.

Sun Protection Lip Treatment SPF20 (4GR – orijinal boy)

Dudaklar için Güneş Koruyucu Krem


- Güçlü UVA/UVB ışınlarına karşı dudakları korumak için geliştirilmiş, yoğun besleyici özellikli güneşten koruyucu dudak kremidir. Koruma faktörü 20’dir.

- Dudaklarda maksimum nem dengesini sağlar. Dudakları korur ve hasarları onarır. Yapışkanlık ve ağırlık hissi bırakmaz.

- Sertleşen dudakların dokusunu yenileyen bir bakım sağlar. Kurumayı, çatlamayı önler ve olası diğer dudak problemlerinin önüne geçer.

- Güneşten koruyucu bu dudak kremi, kolayca uygulanır. Kalın bir tabaka oluşturmadan dudaklara yumuşaklık ve ışıltı kazandırır.

- Renksizdir. Ruj üzerine uygulanabilir. Rujun rengini değiştirmez.

Tanning Compact Foundation Bronze SPF6 (orijinal boy)


Bronzlaştırıcı Kompakt Fondöten

- Cilde altın bronzluğu veren kompakt fondötendir. Cilde pürüzsüzce yayılır ve doğal bir parlaklık verir.

- Makyajı ve güneş koruma özelliğini bir arada sunar. Güneş koruma faktörü 6’dır.

- Kuruluğu önler, cildin ideal nemini ve yumuşaklığını korur. Ciltteki kusurları en aza indirir.

- Bronzlaştırıcı kompakt fondöten, tere ve suya dayanıklıdır, havuz ve plaj kenarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter