MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


134
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

SUN PROTECTION&INTENSIVE CARE SET SPF30

Güneş Koruma&Yoğun Nem Bakımı Seti SPF30

349,00 TL


483,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Sun Protection&Intensive Care Set SPF30, cildinizi korumak ve yoğun şekilde nemlendirmek için seçtiğimiz 3 üründen oluşuyor. Sette: After Sun Intensive Recovery Emulsion (150ML-orijinal boy) Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu, Wet Force Expert Sun Aging Protection Lotion SPF30+ (100ML- orijinal boy ) Suya ve Tere Dayanıklı, İz Bırakmayan Güneşe Karşı Koruyucu Losyon ve Waso Sleeping Mask (10ML-deneme boy) Gece Güzellik Maskesi yer alıyor. Setin gerçek değeri 483 TL’dir. Ürün detayları aşağıda yer almaktadır.

After Sun Intensive Recovery Emulsion (150ML-orijinal boy)

Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu

- Son derece besleyici içerikleriyle güneş sonrasında cildin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş, canlandırıcı ve onarıcı güneş sonrası emülsiyonudur.

- Cildin ihtiyaç duyduğu nemi tazeler ve bronzluğun ömrünü uzatır.

- Cildi yeniden yapılandırır; cilde hem esneklik hem ışıltı katar.

- Güneşten gerilmiş cildi rahatlatmak için hızla nüfuz eder.

- Yüz ve vücut için uygundur.

Wet Force Expert Sun Aging Protection Lotion SPF30+ (100ML- orijinal boy )

Suya ve Tere Dayanıklı, İz Bırakmayan Güneşe Karşı Koruyucu Losyon

- Su ve ter ile temasta cilt koruması daha da güçlenen WetForce teknolojisine sahip güneş losyonudur. Hafif ve yumuşak bir dokusu vardır.

- SPF30+ gibi çok yüksek güneş korumasına sahip bir üründür. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı en etkili şekilde korur. Kırışıklık ve koyu leke gibi UV kaynaklı yaşlanmayı önler.

- WetForce teknolojisi ile suya ve terlemeye karşı dayanıklıdır. Ürünü uyguladıktan sonra suyla temas ederseniz eğer, ürün 80 dakika boyunca cildinizde güçlü şekilde etkili olur. Hatta ıslandıkça cildi koruma kapasitesi bu teknoloji ile daha da artar.

- Yeni formülüyle ciltte beyazlık bırakmaz.

- Ter kokusunu hoş bir kokuya dönüştürme özelliği vardır.

Waso Sleeping Mask (10ML-deneme boy) Gece Güzellik Maskesi

- Cilt işlevlerini güçlendirip, sabah kalktığınızda cildinizin canlı olmasını sağlayan jel dokulu gece maskesidir. Uykuya dalmadan önce cilde uygulanır ve maske sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Cildinize iyi bir gece uykusu verir.

- Çok az uyumak, güneş ışınlarına gereğinden fazla maruz kalmak, stres, kötü hava şartları ve başka birçok nedenden dolayı cildi cansız, mat ve yorgun gözüken kadınlar için tasarlanmış bir jel maskedir.

- Jel dokulu gece maskesi, geceleri gerçekleşen cildin doğal yenilenmesini güçlendirir. Hücre onarımı ve döngüsü için hücresel yakıt üretimini arttırır. Sıkılaştırılmış vitamin kapsülleri uygulama esnasında patlayarak sabah cildin ışıltılı ve temiz görünmesini sağlar, bu arada cilt etkili şekilde nem kazanır.

- İçeriğinde gerçek havuç hücreleri vardır. PhytoResist System+ teknolojisi ile üretilmiştir. Botaniklerin zengin nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya yardımcı olur. Bu teknolojide, doğal malzemelerden alınan besinler dikkatlice çıkarılır. Özleri bozulmadan korunur ve ürünlerin içeriğine katılır.

- Etken maddesi ise Japonya’ya özel bir bitki olan Yuzu’dur. Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğadan gelen özel bir güce sahiptir. Cildinizi aydınlatır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter