​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

SUN PROTECTION LOTION SPF15

150 ML

Güneş Koruyucu Losyon (Yüz ve Vücut)

149

149,00 TL

Shiseido Sun Protection Lotion SPF15, yapışma hissi veya beyaz maske etkisi bırakmadan cildi güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyan, yüz ve vücut için güneş losyonudur. Zararlı ışınların neden olduğu güneş yanığı, hücre hasarı, kuruluk ve erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi savunur. Cilt tarafından kolayca emilir ve ağırlık hissi yaratmaz. Kum yapışmaz, suya karşı dayanıklıdır. Koruma faktörü 15’tir, orta korumaya sahiptir. 150ML.

Birlikte Kullan
SUN PROTECTION LIP TREATMENT SPF20

SHISEIDO

SUN PROTECTION LIP TREATMENT SPF20

Dudaklar için Güneş Koruyucu Krem SPF20

129,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Sun Protection Lotion SPF15:

- Cilde hızlı nüfuz eden hafif formülüyle UVA/UVB ışınlarından cildi koruyan, son derece besleyici içeriklere sahip yüz ve vücut güneş losyonudur.

- Zararlı ışınların neden olduğu güneş yanığı, hücre hasarı, kuruluk ve erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi savunur.

- Bu güneş koruyucu losyon, ciltte yapışma hissi veya beyaz maske etkisi bırakmaz.

- Cilt tarafından kolayca emilir ve ağırlık hissi yaratmaz. Kum yapışmaz, suya karşı dayanıklıdır.

- Koruma faktörü 15’tir, orta korumaya sahiptir.
- Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza ve yüzünüze Shiseido Sun Protection Lotion SPF15’i eşit şekilde sürün.

- İhtiyaç duydukça tekrarlayabilirsiniz.

- Losyondan arınmak için Shiseido Ultimate Cleansing Oil’i kullanırsanız daha hızlı ve daha etkili sonuç alırsınız. Shiseido Ultimate Cleansing Oil, suya dayanıklı güneş kremlerinin ve uzun süre kalıcı fondötenlerin ciltten kolayca çıkmasını sağlayan temizleme yağıdır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
4GR
SUN PROTECTION LIP TREATMENT SPF20
129
Dudaklar için Güneş Koruyucu Krem SPF20

Shiseido Sun Protection Lip Treatment SPF20, özellikle vücudun benzersiz hassasiyette olan narin dudak bölgesi için geliştirilmiş güneş koruyucu kremdir. Koruma faktörü 20’dir. Güçlü UVA/UVB ışınlarını bloke ederek nem dengesini sağlar, son derece besleyici özellikleriyle dudakları güneşin zararlı etkilerinden uzak tutar ve kurumalarını engeller. Ağırlık ve yapışkanlık hissi vermeden dudaklara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Renksizdir. Ruj üzerine veya tek başına uygulanabilir. 4GR.129,00 TL