​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


BODY NURTURING CREAM
%50
VALMONT

BODY NURTURING CREAM

Güneş Sonrası Vücut Balsamı

222

222,50 TL


445,00 TL

Valmont Body Nurturing Cream, yüksek performanslı güneş sonrası vücut balsamıdır. Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatmak için yardımcı olurken, güneş sonrası cildin gerginliğini giderir. Güneşin cilde verdiği rahatsızlık hissini alır. Cildi besler, nemlendirir ve yatıştırır. Valmont Body Nurturing Cream, cildin temel fonksiyonlarını geliştirmek için üçlü DNA ile formüle edilmiştir.

Birlikte Kullan
REGENERATING EMULSION SPF15

VALMONT

REGENERATING EMULSION SPF15

Cilt Yenileyici Nemlendirici Emülsiyon (Yüz ve Vücut)

162,50 TL 325,00 TL
HIZLI İNCELE
Valmont Body Nurturing Cream:

- Yüksek performanslı güneş sonrası vücut balsamıdır. Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatmak için yardımcı olurken, güneş sonrası cildin gerginliğini giderir.

- Güneşin cilde verdiği rahatsızlık hissini alır. Cildi besler, nemlendirir ve yatıştırır.

- Valmont Body Nurturing Cream, cildin temel fonksiyonlarını geliştirmek için üçlü DNA ile formüle edilmiştir. Aktif hücre yenilenmesini teşvik etmek için RNA lipozomu ile harmanlanmıştır.
Valmont Body Nurturing Cream’i güneş sonrası istediğiniz zaman cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ferahlatıcı etkisi kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlar.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
VALMONT
REGENERATING EMULSION SPF15
162
Cilt Yenileyici Nemlendirici Emülsiyon (Yüz ve Vücut)

Valmont Regenerating Emulsion SPF 15, cilt yenileyici özellikli nemlendirici süttür. Cildi SPF15 ile korur. Güneşe maruz kalan/kalmış tenler için ideal bir üründür. Cilt yenileyici nemlendirici emülsiyon, her yaştan cilt tipi kullanabilir.325,00 TL 162,50 TL