MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
BEAUTY INSIDEOUT

SU GEÇİRMEZ ÇOK YÖNLÜ GÜZELLİK & SEYAHAT ÇANTASI

Beauty Maxi Travel Bag

89,90 TL

Sepete Ekle Buton

Beauty Maxi Travel, oldukça hacimli ve büyük boy, çok yönlü seyahat ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (32cmx26cmx10cm) ‘dir. Bu şık maksi boy seyahat çantası, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. En önemli özelliklerinin başında su geçirmez oluşu gelir. Bu yüzden özellikle seyahatlerde ve yazın tatilde kullanmak için çok idealdir. Bavul içinde eşyalarınızı organize etmek için mükemmeldir. Eşyalarınızı çok iyi muhafaza eder. Tatilde ise su geçirmez özelliğinden dolayı plajda bile kullanabilirsiniz; kitap, bilgisayar gibi asla ıslanmaması gereken eşyalarınızı korur. Oldukça dayanıklıdır. Profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir. Yüksek kalitede şeffaf malzemeden üretilen bu maksi boy seyahat çantasının ne kadar çok işe yaradığını görünce bir daha ondan vazgeçemeyeceksiniz.

Birlikte Kullan
ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - KÜÇÜK BOY

BEAUTY INSIDEOUT

ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - KÜÇÜK BOY

Beauty Petite Bag

34,90 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünü Beauty Maxi Travel, büyük boy şeffaf seyahat ve güzellik çantasıdır.

- Su geçirmezdir.

- En iyi malzemelerden üretilen bu ürünün ölçüleri (32cmx26cmx10cm) ‘dir.

- Özellikle seyahatte ve yazın tatilde hayatınızı kolaştırır. Şeffaf olduğundan dolayı içindeki malzemeleriniz görünür, aradığınızı hemen bulursunuz. Şık ve kullanışlıdır.

- Su geçirmez olduğundan dolayı gerekirse iPad ve notebook’unuzu korumak için de tercih edebilirsiniz. Bir güzellik çantasından çok daha fazlasıdır.

- Dünyada profesyonel makyaj artistlerinin en çok tercih ettiği çantalar, şeffaf makyaj çantalarıdır. O yüzden yüksek kalitedeki Beauty Maxi Travel, profesyonel makyaj çantası olarak makyaj artistlerinin de kullanabileceği çok ideal bir makyaj organizeridir. Çok fazla adette makyaj ve güzellik ürününü muhafaza edebilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - KÜÇÜK BOY
BEAUTY INSIDEOUT
ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - KÜÇÜK BOY
Beauty Petite Bag

Beauty Petite, küçük boy, şeffaf makyaj ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (25cmx15cmx4cm) idir. Bu şık minik çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Minik boy olduğu için çantada, bavulda veya üzerinde bulunduğu alanda fazla yer kaplamaz. Kullanışlı boyutu sayesinde seyahatler için ideal bir yardımcıdır. Yüksek kalitede üretilen bu şeffaf makyaj çantası, içindeki malzemelerinizin daha rahat görünmesini sağlar. Böylece aradığınız her şey elinizin altında olur. Şık ve portatif olmasından dolayı günlük hayatınızı kolaylaştırır; içine sadece kozmetiklerinizi değil, telefon, portatif şarj, ilaç, saç tokası gibi çanta içinde korunaklı tutmak istediğiniz her türlü eşyanızı koyabilirsiniz. Küçük ama çok fonksiyonel bir güzellik çantasıdır. Profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir. Şeffaf makyaj çantaları, profesyonellerin en çok tercih ettiği çantalardır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
34,90 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter