MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


BEAUTY INSIDEOUT

3'LÜ GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTA SETİ

Beauty Trio Bag

119 MT Puan İcon

119,00 TL

Sepete Ekle Buton

Beauty Trio, 3 farklı boyda şeffaf makyaj çantasından oluşan settir. Bu set: Beauty Petite, Beauty Middle ve Beauty Vast çantalardan oluşur. Küçük, orta ve büyük boy şeffaf çantadan oluşan bu set, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Bu şeffaf 3’lü çanta seti çok amaçlı olarak kullanılabilir. Seyahatlerde, günlük hayatta, yazın plajda kozmetikten özel eşyalarınıza kadar birçok malzemenizi muhafaza etmek için birebirdir. 3 farklı boyutta olması hayatınızı kolaylaştırır, eşyalarınızı derli toplu tutar ve aradığınızı kolaylıkla bulmanız açısından vakittten kazandırır. Yüksek kaliteli, dayanıklı ve şık bu çanta seti, profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir. Şeffaf çantalar profesyonellerin en tercih ettiği çanta modelleridir. Beauty Trio, çok yönlü ve herkese gerekli bir çanta setidir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
CEPLİ ŞEFFAF MAKYAJ ÇANTASI

BEAUTY INSIDEOUT

CEPLİ ŞEFFAF MAKYAJ ÇANTASI

Beauty Detail Bag

49,90 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünü Beauty Trio, 3 farklı boyda şeffaf çanta içeren settir. Setteki çantaların boyutları:

Beauty Petite (25cmx15cmx4cm)
Beauty Middle (30cmx20cmx5cm)
Beauty Vast (40cmx30cmx5cm)

- Herkesin ihtiyacı olan 3 boy çantayı barındıran bu set; seyahatte, günlük hayatta, yazın tatilde hayatınızı kolaştırır. Şeffaf olduğundan dolayı içindeki malzemeleriniz görünür, aradığınızı hemen bulursunuz. Şık ve kullanışlıdır.

- Kozmetikten kişisel aksesuvarlarınıza kadar çok çeşitli malzemelerinizi saklamak ve yanınızda taşımak için bu setteki çantaları kullanabilirsiniz.

- Yüksek kaliteli, dayanıklı ve şık bu çanta seti, profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir. Çünkü profesyonel makyaj artistlerinin dünyada en çok tercih ettiği çantalar, şeffaf makyaj çantalarıdır. Çok fazla adette makyaj ve güzellik ürününü muhafaza edebilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
CEPLİ ŞEFFAF MAKYAJ ÇANTASI
BEAUTY INSIDEOUT
CEPLİ ŞEFFAF MAKYAJ ÇANTASI
50 MT Puan Buton
Beauty Detail Bag

Beauty Detail, cepli şeffaf makyaj çantasıdır. Çantanın boyutları (27cmx16cmx6cm) ‘dir. Bu şık cepli çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Çantada veya bavulda malzemelerinizi en konforlu şekilde saklar. Yüksek kalitede üretilen bu şeffaf makyaj çantası sayesinde aradığınız her şey elinizin altında olur. Şık ve portatif olmasından dolayı günlük hayatınızı kolaylaştırır. Kullanışlı boyutu sayesinde kozmetiklerinizden kişisel her türlü aksesuvarınıza kadar eşyalarınızı saklamak için çok idealdir. Özellikle cepli olmasından dolayı cımbız, toka, törpü ya da bu tarz kişisel aksesuvarlarınızı da çantanın cebinde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir. Şeffaf makyaj çantaları, profesyonellerin en çok tercih ettiği çantalardır. Beauty Detail, işinize çok yarayacak kullanışlı bir makyaj çantasıdır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
49,90 TL
Birlikte Kullan Buton
GÜNEŞ %30'A VARAN İNDİRİMLER
Kampanya Aç